2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281231 بازدید | 36895 پست
تاپيكش راجب مامان بابايه خودش بود ولي نزده بود بعد كه مردم گفتن كوتولن پروعن گفت مامان باباشن اونايي ...

عجب😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلم جدا جدا هم دقیقتره و هم راحت تر

😚😚😚😚😚اره برا منه شکمو بهتره انگار بیشتر میتونم بخورم😅😅😅😅😅 ۴۰۰ ناهارخوردم 😋😋😋😋

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
2728
🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎ ...

تا ۳سالگی وقت هست از پوشک بگیریش چرا استرس میدی به بچه

براش شورت آموزشی بخر بپوش پاش ب جای پوشک

دم در دسشویی جایزه بزار ک اگه جیش کرد بهش میدی اگرم جیش نکرد اصلا بهش نده 

😚😚😚😚😚اره برا منه شکمو بهتره انگار بیشتر میتونم بخورم😅😅😅😅😅 ۴۰۰ ناهارخوردم 😋😋😋😋

نوشش

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش# @عروسترکم     صبحانه :چای ،خرما،پنیر،نان(۲۶۳٫۵) نهار:خوراک قارچ،یک کف دست نون(۱۸۰٫۸) شام:برنج ،کباب تابه ای(۱۷۸٫۵) م و:هندوانه،خرما چای ،چای سبز، هلو،شلیل،انجیر سیب،گوجه سبز(۴۶۱) کالری مجاز ۱۲۹۹ ،کالری مصرفی (۱۰۸۳٫۸) ۱۲لیوان آب ،ناشتا آب و آبلیمو و شب هم سرکه سیب،چالش گلاب ،چالش چای سبز، ورزش رقص ۵۴ دقیقه ،تردمیل ۴۴ دقیقه ،پیاده رویی۶۴۵۶ قدم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
@بامدادخمار     سلام عزیزم،خوبی گلم من انجیرسیاه خییییییلی دوست دارم،به نظرت درطدل روزچ ...

دیگه انجیر سیاه چیه ک چاق کنه 

قندش طبیعیه دیگه 

بعدم ورزش کن تا بسوزونیش 

چندوقت دیگه فصلش تموم میشه میره پی کارش

2740
سلام مینا جون اینم گروهت تحویلت 🌼  @عروسترکم     @termeeee1393    @ ...

پری جونم شما نیستی دیگه ؟؟؟

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
متاسفانه نه😔

چقد دلم گرفت عزیزم 😔بابت تمام زحماتت ممنونم گلم ببخش اگه  اذیتت کردم با غیبتام 

انشاالله همیشه موفق باشی خیلی وقت گذاشتی برامون 😍😍😍😍😍😍😍😍

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

گزارش#  شیردهی#  ۴۸روزتاجذابیت#  

💚💚💚

صبونه 👈یکم نون بربری +ی قاشق خامه +نصف قاشق عسل +چای👈۱۷۸

ناهار👈 نون سنگک+ ی لیوان آب گوشت+ ۱۵۰گرم گوشت کوبیده +ی لیوان سبزی👈۵۴۴

شام👈 ی قاشق کره بادام زمینی+ ی قاشق عسل👈۱۲۱

میانوعده👈 ی لیوان شیرمحلی

مصرفی۸۲۳

مجاز۹۰۰

ورزش

شنادیواری.اسکات بادمبل.چالش شکم.درازنشست.پیاده روی

چالش چرخش روسی ✔

چای سبز ✔

گلاب گلیسیرین✔

@سمیه1396    

راستی گلم وزنت را ندادی... رفتی تثبیت؟

سمیه فعلا با همون 1275 پیش میرم همینجوریشم 100گرم 200گرم نوسان دارم اون هفته 65.45 بودم این هفته 65.66

میدونی اوضاعم ب هم ریخته س منظورم امیرحسین نیست کلا زندگیم قاطی پاتی شده ان شاءالله طوفان تموم بشه ی کم آروم بشم

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
2706