2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281844 بازدید | 36895 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام فرخنده جون،قدم نو رسیده مبارک،خیلی خوشحال شدم،خودت چطوری،نی نی خوبه؟

سلام گلی مرسی عزیزم❤🌸 خودمم خوبم نی نی ولی ریه هاش کثیف بود نفس نداشت بستریه زیر سروم و ایناس 

سلام گلی مرسی عزیزم❤🌸 خودمم خوبم نی نی ولی ریه هاش کثیف بود نفس نداشت بستریه زیر سروم و ایناس 

سلاااام فرخنده جوووونم قدم نو رسیده مباااارک 😘😘😘

خوبی خودت ؟؟نی نی چطوره؟ شبیه آواس؟؟😍😍

اوه سميه همين الان يهويي يه گندي زدم يه تاپيك گفته زن قده ١٣٠ و مرد ١٣٥ واسه چه سني مناسبه فرض كنيد ...

من نفهمیدم چی به چی شد؟؟؟؟😂😂😂😂 مگه داریم قد ۱۳۰؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
🤣🤣🤣🤣الان تا ۵دقیقه ای برات پرمیکنم🤣

💪💪💪😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
میدونم بدترم میشه اون لحظه خالی میشم از انرژی و عقل و همه چیز

راستی گلم وزنت را ندادی... رفتی تثبیت؟

من نفهمیدم چی به چی شد؟؟؟؟😂😂😂😂

بابا طرف تاپيك زده اگه زن قدش ١٣٠ باشه مرد ١٣٥ مناسب چه سنيه 

بعد ادامشم زده فرض كنيد اين دوتا به بلندا بگن نردبونه ديلاق

منم به اضافه حرفي كه زدم اخرش زدم از پروييشونه اين حرفو به بلندا ميگن

در جوابم زد يعني پدر مادرم پروعن؟

تااازه سميه همه زده بودن پروعه كوتلس شانس من كامنته منو ديد😂😂😂

🥀🌈
@مامان_الیساهستم2   سهیلا جون دیشب دسترسی به نت نداشتم نشد گزارش بدم

سلام من و شما وزنمون یکی هست بیا با هم رقابت داشته باشیم من هم الان ۶۹ کیلو هستم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
پرییییی جووونه دلم😔😔😔😔😔 ایشالا هرجا هستی سالم و قوی و از همه مهمتر باربیییی باشه عشقه خوشگلم&n ...

قربونت برم نازنین مهربونم 😍😍😍

بوووووووس یه عالمههههههه 

منتظرم برسی گروه سبز😍😍

خوشحالم کنی  عشق دلم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
بابا طرف تاپيك زده اگه زن قدش ١٣٠ باشه مرد ١٣٥ مناسب چه سنيه  بعد ادامشم زده فرض كنيد اين دوتا ...

اهاا...

والا قد بلند خیلی هم خوبه.. البته با تناسب اندام

حالا جه ربطی داشت که به پدرو مادرت وصلش کرده😐 

اهاا... والا قد بلند خیلی هم خوبه.. البته با تناسب اندام حالا جه ربطی داشت که به پدرو مادرت وصل ...

تاپيكش راجب مامان بابايه خودش بود ولي نزده بود بعد كه مردم گفتن كوتولن پروعن گفت مامان باباشن اونايي كه قدشون ١٣٠ و ١٣٥ عه

🥀🌈
پس ادامه بدم؟ یه ذره ک جیشش میریزه میگه دسشویی دسشویی(یعنی بریم دسشویی) یک ساعت تو دسشویی خودشو نگه ...

منم دخترمو ۲ ماه مونده بود ۳ سالش بشه گرفتم ولی دوستم پسرشو یکسالو نیم گرفت ، بستگی ب بچه ها داره ولی فکر میکنم پسرتو باید بگیری چون خودشم اذیت میشه فقط زمان میبره 

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
2706