2733
2734

سلام دوستای خوبم امیدوارم اینجا بدردتون بخوره و استفاده کنید☺

اینجا من براتون ماسک پوست و مو میزارم و هرکسی هم هرنوع مشکل پوستی چیزی داشت بگن تا بتونیم براشون ماسک مورد نیازشون رو بزاریم و از دوستان با تجربه کمک بگیرن . میتونید بیاید اینجا وگزارش بدید ک بقیه هم تشویق بشن و به پوستشون اهمیت بدن 🤗🌹

توهین🚫

بی احترامی🚫

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

✌😗

اول از مامانم میگم مادرم پوستش لکه داره 

از لایه بردار ااستفاده میکنه همین که ول میکنه لکه هاش دوباره بر میگرده  برای ازبین بردنش چه ماسکی پیشنهاد میکنین

خودمم که صورتم پر جوشو جاشون هم مونده 

من موهام خیلی بد بهم گره خورده جوری که اندازه کف دسته وقتی فشارش میدم مقل سنگه میگن باید کوتاه کنی ولی موهام تا کمرمه ی عمر براشون وقت گذاشتم چکارش کنم تا باز بشه ؟

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔
2738

ماسک روشن کننده و نرم کننده صورت 

مواد لازم: زردچوبه،شیر،لیموتازه،آرد نخودچی  
۳قاشق چای خوری آردنخودچی و۱ قاشق زردچوبه رو داخل یه کاسه میریزید و یه مقدار شیر  بریزید روش تا  خمیری شکل بشه و یه نصف لیمو رو هم بهش اضافه کنید و بزارید روی پوست تمیزتون ۲۰ دقیقه بعد هم با اب ولرم بشورید و با روغن آرگان یا گلاب مرطوب کنید و بخوابید 😊😍

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
من موهام خیلی بد بهم گره خورده جوری که اندازه کف دسته وقتی فشارش میدم مقل سنگه میگن باید کوتاه کنی و ...

روغن ارگان بزن برای منم پر گره بود زدم درست شده

عشقم همه کسم دخترم😍😍
من موهام خیلی بد بهم گره خورده جوری که اندازه کف دسته وقتی فشارش میدم مقل سنگه میگن باید کوتاه کنی و ...

عزیز اسپری اب و گلاب و روغن نارگیل بادوم یا هر روغنی 

بریز تو شیشه اسپری کنید بعد از حموم بعد شونه 

بهترین ماسک صورت بنظرم ماسک سدر و گلابه . مخصوص پوستهای چرب  خنک کننده و ضد التهابه .قرمزی ها ...

بزارید توی تایپک عزیزم اگه دستورشو دارید 😍

روغن ارگان بزن برای منم پر گره بود زدم درست شده

مثل سنگ سفته ها اصلا روغن داخلش نفوذم نمیکنه 

روغن آرگان جواب میده؟

عزیز اسپری اب و گلاب و روغن نارگیل بادوم یا هر روغنی  بریز تو شیشه اسپری کنید بعد از حموم بعد ...

باز میشه اینجوری اصلا سفت شده روغنم داخلش نفوذ نمیکنه؟

2706