2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281504 بازدید | 36895 پست
سلام عشقم..نوش جونت کربو زباد خوردی عزیزم..تو هر سه وعده کربو داشتی و ابنکه حتما کاریتو پر کن عشقم

سلام عزیزم من‌هر  روز گزارشم میزارم و وزنم فرستادم ولی فکر کنم تک نمیشی فکر کردم نیستی که جواب ندادی الان دیدم که گزارش بچه ها رو چک کردی من هر روز گزارشم رو دادم از این به بعد ریپلای میکنم‌اگه نیاز وزن و گزارش دیروز رو دوباره بزارم روزای قبلشم هست خواستی تو کرفس نگاه کنم دوباره براد بزارم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسی‌گلم

این هفته هم رعایت کن. اگه باز استپ موندی رزیم شوک میگم بهت بگیر.

ورزشتو بیشتر کن. مدل ورزشاتو عوض کن. کالریتو سالمتر ببند . مولای ویتامین بخور.اب زیاد بخور.

اینارو رعایت کن فعلا

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
@مامان_الیساهستم2    سلام سهیلا جون😗😗 صبحانه:موز.۱۱۲ کالری نهار:ماهی.۲۹۹ کالری شام:ما ...

سلام عزیزم

همه چی عالی و بیست. مثثثثث همیشه👍👍👍👍.

بخصوص ورزشات💪💪💪.

زودی میپری میری سبز 💚

2731
حدودا‌۴ماهی.میشه‌۵۸.کیلوهستم‌میرم۵۷‌دیگه‌استپ‌میشم ‌البته‌همه‌مواردگروه‌رو‌رعایت‌میکن‌‌‌ولی‌توی‌این ...

‌ر ژیم‌شوک‌روبهم‌توضیح‌میدید‌ممنون

وزن‌اولیه‌۵۸‌😁قد‌❤۱۶۵وزن‌هدفم۵۰‌‌‌‌خواستن‌توانستن‌است‌بااراده‌قوی‌به‌ارزوهامون‌میرسیم‌بای‌خودمون‌رودوست‌داشته‌باشیم‌وهمیشه‌عاشق‌باشیم
راستی سهیلا جون من اهل حقم یه دین تو کرمانشاه نمیدونم بدونی یا ن مم بخام کالری نذریمونو حساب کنم با ...

اره میدونم عزیزم.

باید جدابزنی دیگه. خروس ک نداره با مرغ بزن. ابشم جدا. پلو هم همینطور. نونم جدا

سلام عزیزم همه چی عالی و بیست. مثثثثث همیشه👍👍👍👍. بخصوص ورزشات💪💪💪. زودی میپری میری سبز 💚

مرسی عشقم😘😘سهیلا جون بشم ۷۰ میتونم دوتا ازون کلوچه هارو بخورم🙄اگه بخورم اون هفته وزنم کم میشه یا ن؟

خدایا شکرت 🌸
‌ر ژیم‌شوک‌روبهم‌توضیح‌میدید‌ممنون

فعلا نگیری سوک رو. این هفته هم رعایت کن بعد.حتی اگه 100گرم هم کم کردی نیازی ب شوک نیست.

این هفته هم رعایت کن. اگه باز استپ موندی رزیم شوک میگم بهت بگیر. ورزشتو بیشتر کن. مدل ورزشاتو عوض ک ...

متشکرم‌‌عزیزم‌

هر‌روز‌یکساعت‌ونیم‌ورزش‌میکنم‌هم‌هوازی‌هم‌حلقه

وزن‌اولیه‌۵۸‌😁قد‌❤۱۶۵وزن‌هدفم۵۰‌‌‌‌خواستن‌توانستن‌است‌بااراده‌قوی‌به‌ارزوهامون‌میرسیم‌بای‌خودمون‌رودوست‌داشته‌باشیم‌وهمیشه‌عاشق‌باشیم
مرسی عزیزم.نونش خیلی نازکه نون لواش بزنم؟

اره عزیزم. تونستی وزن کن. 

نذرتونم قبولباشه. من خیلی دوسدارم.

خونه مادرشوهرم بودیم زندایی شوهرم اهل حقن.تو اطاق ما دعا رو خوندن رونذر. بعداز چندماه خونه خریدیم و جداشدیم😍

مرسی عشقم😘😘سهیلا جون بشم ۷۰ میتونم دوتا ازون کلوچه هارو بخورم🙄اگه بخورم اون هفته وزنم کم میشه یا ...

اره بابا کالریشو حساب کن. کم میکنی نگران نباش

متشکرم‌‌عزیزم‌ هر‌روز‌یکساعت‌ونیم‌ورزش‌میکنم‌هم‌هوازی‌هم‌حلقه

خیلی خوبه.

دو روز در هفته ورزش نکن.

ورزشاتو مختلف کن. ی جور انجام نده.

اره عزیزم. تونستی وزن کن.  نذرتونم قبولباشه. من خیلی دوسدارم. خونه مادرشوهرم بودیم زندایی شوه ...

مرسی عشقم ما فلا ندر نداریم خونه پدرشوهرم دارن کرمانشاه یکی دو هفته دیگه از الان به فکر اونموقم کلی میخام بخورم چون نمیتونم باشه و جلد خودمو بگیرم😅

ای جانم😍اره عشقم کسی مشکل داشته باشه ندری بده حل میشه مشکلش ب امید خدا

خدایا شکرت 🌸