2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281844 بازدید | 36895 پست

گزارش# دوشنبه

صبحانه لواش ۴کف.الویه ۲ق(۲۲۵)

ناهار سینه مرغ ابپز.کته ۵ق.سالاد شیرازی.دوغ و ماست ۱لیوان(۵۵۴)

شام تخم مرغ ابپز.شیر دارچین(۱۹۴)

میان وعده شلیل۲.سیب گلاب ۲تا.طالبی ۴۰۰گرم.موز.بادام ۲۵تا.چای.خرما۲تا.گردو۳تا(۶۶۴)

مجاز ۱۶۶۰ مصرفی ۱۶۳۷

اب ۶لیوان

نیم ساعت پیاده روی.۲۰مین حلقه چالش روسی

@نازلی_سخن_نگفت    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلااام الهه جون خوبی؟چطوری؟😊😍😍😍😘دلم برات تنگ شد یهو🤗🤗🤗😊

سلام عشقم قربونت عزیزدلم 😘😘😘♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
استارترشم بامداد خمار ذلیل مرده بود 😂😂😂😂😂😂

اره خخخخخخخخخخ😂😂😂😂😂

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
عه چرا نیست ؟ سرگروه جایگزین ندارید ؟ فعلا به یکی از سرگروه ها بگو تا بیاد 

اول مهدیه سرگروه بود که گفت  نمیتونم بیام بجاش نازلی سرگروه شد الان ۳ روزه که نازلی نیستش نمیدونیم باید چه کنیم

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰

سلام مینا جون اینم گروهت تحویلت 🌼  @عروسترکم    

@termeeee1393   
@900narges        نرگس جون کرونا خفیف گرفته فقط یکشنبه ها میاد که یه اخطار داره برای وزنشو نگفته❌
@resolute‍   👉 بیتا جون یکشنبه ها فقط میومد که ۲ تا اخطار داره❌❌
@tradescantia      فاطمه جون
@paytakht     

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

بیتا  یکشنبه ها میاد  💣💣
 نرگس یکشنبه ها میاد💣
شب بیدارم  
فاطمه
پایتخت  
 ترمه
 گلگلی

اینم لیست بچه ها  

همتونو دوست دارم چندباری خواستم نباشم  ولی دلم نمیومد ازتون جدا بشم  الهه در جریان  اما الان  سرگروه قرمز اومده 😊دیگه ایشون هستن بهشون گزارش بدید 😙😙😙😙

مواظب خودتون باشید پر قدرت ادامه بدید😍😍😍

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سلام مینا جون اینم گروهت تحویلت 🌼 @termeeee1393   @900narges      نرگس ج ...

@شب_بیدارم      عزیزم👆😢😙😙😙

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
تنها ایرادت همون بود ک گفتی بیشتر رعایت کن بالام جان❤❤

چشم امروز ۴۵ گرم خوردم صبحانه اخه بربری هم بود  ازین کلفتا کلا یه کف دست شد خیلی کم بود ولی دیگه گفتم بیشتر نمیخوررررم 😁😁فدات 🤗

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2706