2737
2739

سلام بچه ها 

هفته دیگه دوشنبه تولد امام رضاست 

بیایید با هم دیگه کمک کنیم 124 هزار صلوات تا شب عید ختم کنیم 

کمتر از 200 تا نگید 

تعداد زیاد بگید میترسم ختم کامل نشه 

کمک کنید آبجیا ایشالا شب عید همگی حاجت بگیریم 

اول به نیت ظهور امام زمان 

بعد به نیت رفع گرفتاری همه حاجتمندا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

500 تا 

'الَلَـﮬ‌ﮧَـمﷺصََلَِّﷺوََسََـــلَِّـم 💜وََبََارَِكَ عََلََىَﷺ🌼مـَُحَـمـََّـــــدٍَ ﷺ👑◯وِأّلَهِ وِصٌحٌبِهِ أّجِمَعٌيِّنﷺِ‏                 ٭• •🌙  . ‏      .  
2740

۵۰۰تاشو من میگم 

برا امضام دعا کنید🙏😔

اللهم عجل لولیک الفرج

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
بچه ها قراره به مناسب تولد امام رضا غذادرست کنیم بین مردم پخش کنیم اگه کسی دوست داشت اون موقع دعاش ک ...

امضامو بخون و فراموشم نکن توروخدا😭😭😭

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم

۲۰۰ برای سلامتی پدربزگم 

ایشالا تا هفته دیگه 

همه مشکلات از بین بره 

خبری از بیماری نباشه 

ای خدا یعنی میشه 🚶🏼‍♀️

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
2706