2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805295 بازدید | 290067 پست

💙💙💙گروه آبی ۳💙💙💙

💎هر مطلب مهم و جدیدی که الهه جون بگه با عنوان گروه آبی میزارم تو امضام حتما بخونین 

💎بچه ها ازتون خواهش میکنم تمنا میکنم تو گزارشاتون حتما کالری مجاز و مصرفی رو ذکر کنین 

💎بچه ها خواهشا طبق کالریتون بخورین از خودتون زیاد و کم نکنبن به خاطر مشکلتون 

💎خواهشا ۸ لیوان اب روزانتون رو بخورین و حتما تو گزارشاتون آب مصرفیتون رو ذکر کنید 

💎مولتی مینرال رو سرسری نگیرین لطفا بخورین 

💎بچه ها لطفا به من بگین چه ساعتی میتونین ورزش کنین اگه هماهنگ بودیم باهم ورزش کنیم 

💎خیلیا هنوز به من گزارش ندادن لطفا گزارشاتتون رو قبل ۱۲ رد کنید که ایراداتون رو بدونین اینجوری نباشه که من دونه دونه تگ کنم ازتون گزارش بخوام 

💎نمیتونم و نمیشه نداریم شما که تصمیم به لاغری گرفتین حتما میتونین پس مواردی که میگم و رعایت کنین و عادت های بد غذاییتون رو اصلاح کنین نمیگم یهو بزارین کنار کم کم کمش کنید عادت میکنین 

ممنون از اینکه با من همکاری میکنین 💙💙💙

@تپلو92    

@جوجو1400                                      

@nazijun    

@سحررخانومی    

@barankhanomi    

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
تموم کن این بازی کثیف رو😂😂. نون زیاد خوردی دیگه برنج هم نخوری قوز بالا قوز بشه😁.

نه برنج خوردن از سرم درومده...الان نون مشکل ساز شده.

طهر ناهار خوراک لوبیا سبز دارم جاتون سبز😍

برای شامم تو فکر درست کردن خوراک لوبیا چیتی هستم ک واسه ناهار فردا فست هم بمونه برام😁چقد اینده نگرم اخه😂

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گزارش#   صبحانه:چای+خرما+نان خشک+پنیر+گردو(۳۱۴) ناهار:سوپ+کاهو(۱۸۰) میانوعده:بادام+سیب+پرتق ...

عزیزم تو گروه کی بودی؟؟؟

من تو گروه مامان الیسا بودم

وای خیلی سخته اینجوری من نمیدونم چی قراره بخورم شب😩😩

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2728
گزارش#   @سمیه1396       سلام سمیه جون صبح بخیر صبحانه:83گرم بربری+10 ...

سلام عزیزم

گزارشت عالیهه👌👌👌

فقط حتما قبل جالش ها بدنت را با  پیاده روی یا رقصی گرم کن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
نه برنج خوردن از سرم درومده...الان نون مشکل ساز شده. طهر ناهار خوراک لوبیا سبز دارم جاتون سبز😍 بر ...

این یعنی امید ب زندگی.😊.

نوش جوووونت

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

donyay_kochak@

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2740
💙💙💙گروه آبی ۳💙💙💙 💎هر مطلب مهم و جدیدی که الهه جون بگه با عنوان گروه آبی میزارم تو امضام حتما ...

سلام عزیزم توی کدوم صفحه گروه بندی ها و شرایط چللشو نوشته ..من دو روز نبودم برم بخونم...مرسی عزیزم

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

@viddaaa    

@raha_roham94    

@کابوووس    

@geyran    

@zahra1376    

🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕پست قبلیمو بخونین 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

گزارش#  

صبحانه:يك ليوان چاي+٧ گرم پنير+٢ عدد گردو+يه كف دست بربري=(١٦٥ كالري)

ميان وعده:يدونه سيب+يدونه پرتقال+پسته=(٢٠٣ كالري)

ناهار:١٠٠ گرم كتلت+٣٥ گرم لواش+١٠٠ گرم يوگو ماست پرچرب+يدونه گوجه=(٤٧٠ كالري)

عصرونه:يك ليوان چاي+يك عدد بيسكوييت رژيمي جوين+٢٥٠ گرم هندوانه+١٥٠ گرم گوجه سبز+٣ عدد بادام هندي=(٢٤٠ كالري)

شام:٢٠٠ گرم ماست+٣٠ گرم لواش=(١٨٩ كالري)

كالري مجاز(١٢٨٠)

كالري دريافتي(١٢٦٦)

اب ٨ ليوانو ميخورم

ورزش=نيم ساعت حلقه+نيم ساعت رقص

@mamanali95      

@مامان_اليساهستم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
@سمیه1396   سلام صبح بخیرعزیزم😘 به امیدخدااین برنامه امروزمه99.2.1 گزارش# ناشتاخاکشیر.ع ...

افرین...موفق باشی... 💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706