2752
2734
عنوان

بچها همه وقتی منو میبینن میگن ازدواج نکنیاااا حیفی

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر باعث خوشبختی میشه ؟؟؟؟!!!

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2731
۱۸

مناسب نمیدونم که پیش دختر ۱۸ ساله هی در مورد ازدواج نظرم بدم

اطرافیانت خیلی بب فرهنگن

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
برای من تاکیییددددد می کنننن خیلی  توهم حسودی کردی الان🫶🏻🫠🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂ب ی حسودی کرد اخه گل دختر منم ب مجردا میگم ازدواج نکنید مگ بیکاری

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...

خدا شفاف بده چه ربطی به حسودی داره با این وضعیتی که داری حتما بهت توصیه میکنم ازدواج کن چون مشخصه خیلی به فکر این جور چیزا هستی که راجبش تاپیک زدی و اطرافیانت با توجه به رفتارت منظورشون اینه تمرکزتان رو فعلا بزار رو درست نه اینکه چیز دیگه

حسودی به چیزی که ندیدم🙄

من مادر دوتا بچم به چی دقیقا باید حسودی کنم🤣

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706