2733
2739

خب چرا این جمله رو میگن اصلا متوجه این جمله نمیشم 

خب شوهر مگ چیه باعث خوشبختی و....میشه ادمو نمیخوره که من خودم اصلاااااا اهل ازدواج نیستما ت خونمون فقط حرف از درسو ایندمه ...

ولی میگن اگر من بجات بودم با این زیباییی هیچ وقت ازدواج نمی کردم دلیلش رو میشه بگید

در لحضه زندگی کن فردایی وجود نداره

فقط به شما نمیگن،به همه مجردا میگن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چندسالته

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

اونها ادمی هستن که احساس میکنن بعد از ازدواج زمینه رشد و پیشرفت ندارن و یا به قولی حیف شدن

اتفاقا ازدواج خوب میتونه خیلی حال ادمو خوب کنه

اما امان از ازدواج بد ... ادمو نابود میکنه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2740

میخوان بگن به جای فکر کردن به شوهر حتما به فکر ایندت باش 

اول خودتو در الویت قرار بده پیشرفتتو بکن 

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

چه بیکارن 

من کلا نطر دادن راجع به کوچکترین چیز بقیه رو متوقف کردم مگه اینکه خودشون با اصرار بپرسن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

چه حرفایی میزنن بعضیا....من همیشه به مجردها میگم ازدواج خیلی خوبه...فقط در سن مناسب و با آدم درست باشه....وقتی شریک زندگیت آدم خوبی باشه قطعا زندگی واست لذت بخش تر میشه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706