2726
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291920 بازدید | 28051 پست

سلام البالو جون. عیدت مبارک

عزیزم میشه ترکیب این رنگو بگی بهم؟

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام البالو جون. عیدت مبارک عزیزم میشه ترکیب این رنگو بگی بهم؟

میدونم که افکت عکس و نورپردازی هم روی رنگ موهاش تاثیر گذاشته. ولی من دقییییقا همین رنگو میخوام

یه قهوه ای میخوام که تن شرابی داشته باشه ولی شرابی نباشه😐😐😐 خودمم نمیدونم چجوری توضیح بدم😅

ممنون میشم کمک کنی عزیزم

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
سلام خانومی رنگ مو این عکسو میشه ترکیبشو لطف کنی

سلام عزیزم

سمت راستی : دودی تیره مثل شماره ۵

سمت چپ هم دودی ۷ طبیعی ۷ ، طلایی ۸ اکسیدان شش درصد .. روی موی معمولی خرمایی مشکی طبیعی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728
میدونم که افکت عکس و نورپردازی هم روی رنگ موهاش تاثیر گذاشته. ولی من دقییییقا همین رنگو میخوام یه ق ...

سلام عزیزم

شکلاتی رو با شرابی قاطی کن اکسیدان هم شش درصد باشه

شکلاتی متوسط با شرابی متوسط .. نسبتشون هم دوسوم شکلاتی یک سوم شرابی .. اگه دوست داشتی میتونی مقدارها رو کم و زیاد کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم سال نو شما هم مبارک هر کی نوشته شیطونی کرده یه وقت نکنی این کار رو دردسر میشه اون رن ...

وای جدی؟خوب شد پرسیدم.

نه گلم بی دکلرست،دوتا رنگو ترکیب کرده بودم گذاشتم.پارسال بود گذاشتم.

الان من رنگn3و زیتونی۹ دودی۹ خریدم اکسیدان۶%و۹%هم خریدم با اینا میشه کاری کرد؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
وای جدی؟خوب شد پرسیدم. نه گلم بی دکلرست،دوتا رنگو ترکیب کرده بودم گذاشتم.پارسال بود گذاشتم. الان م ...

شماره دودی و زیتونیت خیلی روشن هستن اگه به همین میزان روشنی میخوای دوتاشو که قاطی کردی اکسیدان ۹ درصد بریز

اگه خواستی یه کم متعادل تر بشه از اکسیدان ۶ درصد استفاده کن

نوعی قهوه ای روشن و سرد بهت میده ، کلا بدون دکلره همه ی رنگها طیفی از خانواده ی قهوه ای درمیان .. اول رنگ رو لایه لایه از پشت سر به جلو روی ساقه ها میذاری ( از دوسانت مونده به ریشه ) بیست دقیقه بعد دوباره از پشت سر به جلو لایه لایه این بار ریشه ها ( دوسانت انتهای سر) رو رنگ میذاری میای تا جلو ، ریشه و ساقه که همرنگ شد میشوری کل کار یک ساعت بیشتر نشه ..ریشه دیرتر رنگ میشه چون زودتر رنگ باز میکنه و اگه همزمان گذاشته بشه روشن تر درمیاد و متفاوت میشه با ساقه

اون n3 هم که هیچ ، به درد نمیخوره

یه نکنه هم بگم : وقتی بدون دکلره و به شکل عادی موهاتو با رنگهای عادی (به غیر خانواده ی مشکی و شرابی اینا ) رنگ میکنی دفعه بعد که میخوای دوباره رنگ کنی بازم خیلی عادی رنگ رو درست میکنی اول ساقه ها اخر سر ریشه رو رنگ میذاری ... اون مساله ی یکدست کردن برای موقعی هست که یک طرف مو دکلره داره یه طرفش موی عادی هستش و چون دکلره داره اگه میخواد یکدست بشه این مو باید با دکلره همپایه بشه تا اختلاف از بین بره و یا تکنیک های دیگه ...... ولی رنگ کردن عادی نیاز به اینجور چیزا نداره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

با اجازه استارتر ببخشید دوستان میشه واسه مادربزرگم دعا کنید دکترا میگن خیلی بمونه امروزو فرداس به دعاتون محتاجم😞🙏

صلوات میفرستم براتون

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
سلام عزیزم شکلاتی رو با شرابی قاطی کن اکسیدان هم شش درصد باشه شکلاتی متوسط با شرابی متوسط .. نسبتش ...

ممنون عزیزم

فقط من پایین موهام به اندازه ی 4 انگشت دکلره داره. رنگ شنی نسکافه ای.

اونارو باید چیکار کنم؟ اول بزنم یا آخر؟ چقد بذارم بمونه؟

راستی هیچی دیگه نمیخواد به رنگ اضافه کنم؟ مثل واریاسیون؟

من چیز زیادی از رنگ نمیدونم. دفعه ی پیش با راهنمایی شما تونستم موهامو توخونه رنگ کنم و عالی هم شد😍

ممنون عزیزم فقط من پایین موهام به اندازه ی 4 انگشت دکلره داره. رنگ شنی نسکافه ای. اونارو باید چیکا ...

اول رنگ رو بذار رو اونا ، البته به خاطر دکلره میتونه اون قسمت به مرورروشن بشه 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
بستگی به مارکش داره ولی معمولا شنی ماسه ای 

سلام البالو جان خسته نباشی من امروز موهامو رنگ زدم رنگ شنی ماسه ای 8 زدم واریاسیون بنفشم زدم توش واریاسیون کوچولو بود من اول ریختم دیدم خیلی باریکه نازک بود دهنه ش همینجوری زیاد ریختم فکر کنم نزدیک 3 یا 4سانت ریختم تو رنگ الان کمی رنگم تیره شده ممکنه از واریاسیون باشه یعنی زیاد ریختم ؟با شستن ممکنه بپره بنفش و رنگم روشنتر بشه یا دیگه خراب کردم رفت ؟خیلی ناراحتم همش فکر میکنم خراب کردم الکی واسه ی واریاسیون 

2706