2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805627 بازدید | 290067 پست
عزیز دلم خامه شکلاتی خیلی چربه منم عاشق خامه شکلاتیم اما رژیم یه خط  قرمزایی داره اگه میتونی کل ...

سلااااام.

من جز گروه شما هستم.هر کاری میکنم تگ نمیشه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
شرمنده عزیزم فکر کردم نوشتی مرضیه😅 ممنون از راهنمایی سهیلا جون من منتظرم به پنجاه و پنج برسم چون م ...

اسم مادرشوهرم مرضیه س😬😂😂.

زیادم لاغر نشو دیگه. 

ی جیزی برای شوهرت بذار دیگه😃

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام صبح بخیر سرگروه سحرخیزم😚 گزارش#   صبحانه نصف نیمرو +۴کف لواش(۲۷۰) ناهار ۱تیکه ۱۰ در ...

سلام قربونت😘😘😘😘😘

واقعا عالیههههه عزیزم 👏👏👏👏👏

روغن زیتون و مغزیجات و سبزی آفرین👌👌👌👌👌

گزارش#   @سمیه1396     😍 صبحانه : نان +پنیر +گردو+خرما =۲۵۷ میان وعده صبح ...

عالی و کامل👌👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
هفته بعد حتتتما خوشحال میشی یکشنبه. شک نکن. ورزشاتو یا تغییر بده یا زیاد کن اب زیاد بخور نون اگه ...

اره واقعا تازگیا عاشق نون شدم😑مثلا امروز صب ۳۰گرم نان سبوس دار خوردم..بعد یهو چشمم😁ب نون سنگگ خورد ۳۰گرمم ازون خوردم😢ولی درستش میکنم این بازی کثیفو😂😂

ورزش از فردا شروع میکنم روز چهارم پریودم میشه دیگه راحتتر میشه برام.این سه روز فقط پیاده روی توی خونه کردم با کمر درد البته😑

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
سلام تپلای تو خونه   باربی های نمونه💃💃💃💃💃

سلاممممممممممممممم البته من تپل سر کارم    

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2740

#گزارش‍ دیروز که قفل بود

@مامانجوجوبودم    

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
اره واقعا تازگیا عاشق نون شدم😑مثلا امروز صب ۳۰گرم نان سبوس دار خوردم..بعد یهو چشمم😁ب نون سنگگ خورد ...

تموم کن این بازی کثیف رو😂😂.

نون زیاد خوردی دیگه برنج هم نخوری قوز بالا قوز بشه😁.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

گزارش#  

@donyay_kochak    

سلام.ناشتا نصف لیوان شیرکم چرب۳کف دست نان لواش_۱تخم مرغ نیمرو_۲ق غ ماست موسیر ۳۰۸کالری ناهار:۳ق حلوای خرما ۳۳۶کالری 

شام:۷ قاشق یتیمچه ۹۴کالری

میانوعده سیب زردخام کیوی موز هویج ۲۶۰کالری

کالری مجاز ۱۱۰۰ کالری مصرفی ۱۰۰۰ 

۱۰۰ تاشم واسه گاودرونم 😐😂ورزش ساعت ۲ شروع میکنم همیشه ۲۰ دقیقه حلقه۱۰۰ طناب ۱۵۰ پروانه نیم ساعت قدرتی .کاش میشد شب گزارش بدیم باید پیش بینی کنیم 😥

خـدایا شکرت♥ 
گزارش# @سمیه1396   کالری مجاز بدون فست 1180  کالری مصرفی 1119 سوزونده: 500 ...

عالیهه.. 

چه ورزش هایی انجام میدی گلم؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706