2752
2734

یکم طولانی نوشتم ولی خواهش میکنم بخونید نظرتونو خواهرانه بگید اصلا حس خوبی ندارم.

من تیکه تیکه نمیذارم که دو ساعت بگین بقیش رو بنویس. 

لطفا همشو بخونین و راهنمایی کنید، نمیدونم چکار کنم ببخشم یا ادامه بدم

من رفتم کلینیک واسه لیزر دچار سوختگی درجه۲ شدم زیر بغل و چون جای حساسی بود کلی درد کشیدم. بعدا ک رفتم کلینیک گفتم هزینه داروهامو بدین اول اپراتور گفت میدم بعد پزشک نذاشت گفت به ما ربطی پوست خودش حساس بوده الان هزینه اینو بدین عادت میکنه هرماه میاد ازمون پول میگیره انگار ک من باج گیرم. 

منم عصبی شدم گفتم اشتباه کردم اومدم اینجا من اصلا شما رو به عنوان پزشک قبول ندارم بعد صاحب کلینیک هولم داد گفت چرا به پزشک مون توهین میکنی. بعد اپراتور برگشت گفت این دیه میخواد، دیه تو میندازم جلوت اصلا ارزش نداری باهات بحث کنیم.

منم گفتم من کی اسم دیه اوردم من هزینه همین داروهایی ک گرفتم ازتون خواستم باشه حالا ک اینطوره شکایت میکنم گفتن برو نمیتونی ثابت کنی اینجا اومدی

خلاصه ۴ماه درگیر رفت وآمد به کلانتری و پزشکی قانونی بودم تا بالاخره امروز جلسه ی دادسرا بود، من حتی تو کلانتری هم گفتم عذرخواهی کنن و هزینه ی درمانم رو بدن رضایت میدم ولی قبول نکردن و همچنان طلبکار بودن فک میکردن یا نمیتونم ثابت کنم یا دیه زیادی تعیین نمیشه، الان مبلغ دیه ۱۴میلیون شده. 

امروز تو راهروی دادسرا اپراتوره صدام زد با لحن مهربون صدام کرد خیلی تعجب کردم کسی که تا دیروز با بدترین لحن و حالت تحقیر باهام حرف میزد حالا اینجوری. با مادرش اومدن کلی خواهش و التماس ک ببخش گفتم اگه قرار به عذرخواهی و جبران بود همون اول اینکارو میکردین نه اینکه من ۴ماه درگیر بشم.

اپراتورم گفت من توان مالی ندارم نمیتونم دیه رو بدم، گفتم خب کلینیک بده، گفت اونا پشتمو خالی کردن وقتی فهمیدن مبلغ دیه زیاد میشه هم بیرونم کردن از کار، گفتم خدا شاهده اگه تو این ۴ماه فقط یبار میومدی عذرخواهی میکردی رضایت میدادم، گفت من بهت دسترسی نداشتم مسئول کلینیک شمارتو از تو دفتر درآورده بود ک بهت زنگ نزنم. گفتم از افسر کلانتری میگرفتی گفت بهم نداذه گفتم میگفتی خودش بهم زنگ بزنه. گفت من ک همون اول گفتم پول درمانو میدم پزشک ومسئول کلینیک اومدن نذاشتن ولی اینو راست میگفت مسئول و پزشک نذاشتن بعدم بحث بالا گرفت اپراتورم بهم توهین و بی احترامی کرد منم گفتم اصلا بحث هزینه به کنار چرا توهین کردی گفتی ارزش بحث نداری دیه تو میندازم جلوت؟ گفت خب عصبی بودم ببخشید.  

تا دیروز ک مسئول و پزشک کلینیک پشتش بودن هرچی میخواست به من میگفت الان ک اونا پشتشو خالی کردن مظلوم شده. 

مادرشم گفت دخترم ببخش بخدا نداریم مستاجریم حالا مگه چی شده عمدی ک نبوده گفتم مادر من کی قصد شکایت داشتم اینا حاضر نشذن هزینه درمانمو بدن توهین کردن گفتن برو شکایت کن

بعد رفتیم پیش بازپرس، بهش گفتم بهم توهین کرده این حرفا رو زدع گفت ۴۸ساعت بازداشت برات بنویسم ک یاد بگیری بی احترامی نکنی، اونم افتاد گریه. بعد گفتم اینا اگه یه عذرخواهی میکردن من رضایت میدادم، اپراتورم گفت من شمارشو نداشتم دسترسی نداشتم بهش، گفتم اون روز ک اومذم فیلم دوربین رو بگیرم توم بودی میتونستی بیای باهام صحبت کنی، گفت بخدا مسئول کلینیک نذاشته گفته نرو میرین دوباره بحث میکنین آبرومون پیش مشتریا میره. بازپرسه ازش پرسید چندسالته گفت ۳٠، گفت شما با ۳٠سال سن اختیار خودتو نداری بقیه واست تصمیم میگیرن؟! 

بازپرسه گفت سازش میکنین گفتم نه.  

گفت اخه من پول ندارم گفتم از همون مسئول کلینیک ک نذاشته عذرخواهی کنی بگیر، گفت نمیده پشتمو خالی کرده گفتم نهایتا قسطیش میکنن گفت خب من بیکارم گفتم یه کار پیدا کن. 

مادرشم میگفت تو باید از مسئول کلینیک و پزشک شکایت کنی اونا پولدارن

گفتم مادر اولا اینکه دختر شما این بلا رو سر من اورده از اونام شکایت کنم باز پای دخترت گیره دوما من از نظر قانونی از پزشک فقط چون نظارت نداشته میتونم اسمشو به شکایت اضافه کنم اونم به شرطی ک تو نظام پزشکی قصورش اثبات بشه ک ممکنه نشه. و ۵_۴ ماهم درگیری داره منم وقتشو ندارم 

بعد ک برگشتم خونه خیلی ناراحت بوذم و عذاب وجدان داشتم استخاره گرفتم گفته بود ادامه بده و به جنگ با قوم ستمگر برو و پیروز میشی و...  ولی وجدانم قبول نمیکنه از این اپراتور پول دیه بگیزم اگه پزشک بود اصلا مهم نبود چون پولداره.  من فک میکرذم همون مسئول کلینیک ک انقد دخالت میکنه خودشم دیه رو میده.

چندتا سوال دارم: ۱) بنظرتون راست گفته و واقعا پشتشو خالی کردن و بیرونش کردن یا این نقشه رو ریختن که من دلم بسوزه و بگم پول نداره رضایت بدم؟! چون عجیبه تا دیروز پشتش بوذن الان یهو ولش کردن

۲) اپراتوره هم دماغش عمل کرده هم کلی ژل لب زده هم مژه و ناخن کاشت داره واقعا کسی ک انقد خرج خودش میکنه پول نداره؟! 

۳)همش یاد توهیناش میفتم و اینکه چرا اون عذاب وجدان نداشت بابت آسیبی که به من زده الان ک اینجوری شذه تازه عذر خواهی میکنه،  ولی بازم من وجدانم قبول نمیکنه کل دیه رو از این بگیزم چون پزشک و مسئول کلینیک هم ۵٠٪ مقصر بودن. بنظرتون چکار کنم همون هزینه شکایت و درمانم که نصف دیه میشه یعنی حدود ۸_۷ تومن همونو بگیرم رضایت بدم؟ البته اگه همینم داشته باشه بده. نمیدونم شایدم من احمق و ساده ام ک دلم میسوزه اما واقعا دلم راضی نمیشه کل دیه رو ازش بگیرم

میدونید من هدفم این بود ادب بشه ک بنظرم تا الان شده، ولی خب هزینه هایی ک کرذم هم زورم میاد از جیب خودم بدم.

اینم بگم ک هم به دیه محکوم شذه هم توهین ک اونم باز جریمه نقدی تا ۶میلیون داره، از توهین میگذرم ولی دیه رو نمیدونم چکار کنم بگیرم یانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبول نکنیتااا ۱۴ ملیون رو بگیر ازشون  کصافتا همشون همینن

اخه این نداره نهایتا قسط بندیش میکنن اگه پای پزشک وسط بود حتما تا قرون آخرشو میگرفتم ولی از این دلم راضی نمیشه بگیرم

بگیرررررر

چقدم ساده ای و دلسوز کسی ک لب ژل زده و کارای زیبایی دیگه قطعا پولشو دارع 

بگیر دیه تا ی درس واسه تمام عمرش بدیزبونشو کوتاه کنه 

مطمعن باش اونجوری باهات حزف زده ک دیه نخای

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
بگیر ازشونننن بگیر از هیچی نترس  پولو ازش بگیر بزار بفهمه ی من ماست چقدر کره داره

اخه این نداره نهایتا قسط بندیش میکنن اگه پای پزشک وسط بود حتما تا قرون آخرشو میگرفتم ولی از این دلم راضی نمیشه بگیرم

2706