2737
2734

سلام

این تاپیک لاغری گروهیه و من راهکارهایی که برای لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام اینجا میزارم همه تجربه های خودم از کاهش وزن بوده و من متخصص تغذیه نیستم

پایه ی اصلی رژیم کالری شماریه و سالم خوری و در کنارش ورزش

من خودم تومدت چهار ماه و نیم از وزن ۷۵ رسیدم به ۵۳ و رژیم گروهی خیلی تو انگیزه و اراده ی من تاثیر داشته و خیلی از بچه ها هم تونستن وزن خوبی کم کنن و حتی به هدف هم رسیدن لطفا اگه میخواید با ما رژیم رو شروع کنید حتما حتما اول توضیحات زیر رو بخونید👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼

✅رژیم اصلیمون کالری شماریه یعنی کالری هر چیزی که از صبح تا شب میخورید رو حساب کنید تو کالری شماری همه چیز میتونید بخورید حتی بستنی و فست فود ولی چون قراره رژیم مون  سالم هم باشه بهتره که تا جایی که ممکنه غذاهای سالم مصرف کنید قند و چربی رو به حداقل برسونید

✅ چجوری کالری شماری کنیم ؟؟ برنامه ی کرفس ، مانکن ، بشقاب یا هر برنامه ی کالری شماری که وجود داره رو دانلود کنید و از صبح تا شب هر چیزی که خوردید رو وارد برنامه کنید خودش کالریتون رو محاسبه میکنه

✅ از کجا بدونیم باید چند کالری بخوریم ؟؟ باید وزن الانتون رو ضربدر بیست کنید و جواب رو منهای صد

مثلا کسی که وزنش ۷۰ کیلو هست =۷۰ ضربدر بیست ۱۴۰۰ منهای صد ۱۳۰۰    پس روزانه باید ۱۳۰۰ کالری مصرف کنه تا هفته ای یک کیلو وزن کم کنه

✅چقدر ورزش کنیم و‌چجوری ؟ بهتره اوایل رژیم با سه روز در هفته ورزش رو شروع کنید و کم کم زیادش کنید اینجا توضیحات کامل در باره ورزش رو نوشتم👈🏻👈🏻توضیح ورزش 

✅برای کاهش بهتر تو‌ ما دوروز رو کالری کمی مصرف میکنیم که بهش میگیم روز فست معمولا ۵۰۰ کالری هست و روزهای شنبه و سه شنبه روز فسته
بهتره همیشه همون شنبه و سه شنبه باشه و روزهای دیگه نگیرید و طبق برنامه پیش برید
(این فست با رژیم ۵/۲ یکم متفاوته چون کالری روز فیدینگ فرق داره  )

✅یکروز در هفته رو هم خامگیاهخواری داریم که در اصطلاح بهش میگیم خگخ. برای سم زدایی و سالم خوری مفیده و تو کاهش وزن تاثیر خوبی داره
خگخ یعنی چی ؟ یعنی از صبح تا شب فقط مجازیم مواد گیاهی و خام مصرف کنیم مثل سبزیجات خام میوه ی تازه میوه ی خشک خرما کشمش آجیل و مغزهای خام
و از خوردن مواد گیاهی و پخته خودداری کنیم مثل شیر ماست گوشت و... و هر چیزی که پخته شده حتی چای و قهوه ولی آب نیمه جوشیده میشه خورد

✅روزها یکشنبه ی هر هفته وزن کشی داریم
چه شرایطی رو باید تو وزن کشی رعایت کنیم ؟؟؟
حتما ناشتا باشید و حداقل یک ساعت بعد از بیدار شدن باشه
حتما قبلش دستشویی برید ،
شب قبل نمک زیاااد مصرف نکنید
سه روز قبل از پریود و تو دوره وزن نکنید
قبل از وزن کشی هیچ چیزی نخورید حتی آب
همیشه با یک ترازو و یک لباس وزن کنید
بجز یکشنبه وزن نکنید

✅اسامی رو باید خودتون بزارید تو لیست تاپیک وزن رو قفل میکنم که شلوغ نشه و همیشه یکشنبه هر هفته باز میشه و‌میتونید وزنتون رو بزارید تو لیست فقط لطفا مرتب باشه و طبق برنامهوزنتون رو اینجا وارد کنید 

✅سایز هارو هم تو تاپیک سایز بزارید که ۱۰ هر ماه باز میشه

سایزتون رو اینجا اعلام کنید * 

*مطالب مفید برای رژیم رو هم بخونید

✅لطفا اول توضیحات رو کامل بخونید بعد هر جا که متوجه نشدید سوال کنید
امیدوارم همگی به وزن دلخواهتون برسید و موفق باشید❤️
ما میتووونییییییم 💪🏻

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2740
من شنيدم واس مقدار كالري مصرفي وزن رو ضرب ٣٠ميكنن .خدايي٢٠خيلي كمه

اون برای تثبیت وزنه!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
منم میخوام به وزن ۶۰ برسم الان ۶۹ هستم 

سلام عزیزم خوش اومدی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
من شنيدم واس مقدار كالري مصرفي وزن رو ضرب ٣٠ميكنن .خدايي٢٠خيلي كمه

نه عزیزم اشتباهه وزن ضربدر سی برای تثبیته و وزن کم نمیشه یا کاهش خیلی کمه 

خوش اومدم صفا اوردم مجلستونو منور کردم...بلند نشین تورو خدا..بشینین راضی نیستم..بامداد ی قهوه بیار.ام البنین تو هم پاشو میوه بیار برام😒

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2706