2703
2716

سلام

این تاپیک لاغری گروهیه و من راهکارهایی که برای لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام اینجا میزارم همه تجربه های خودم از کاهش وزن بوده و من متخصص تغذیه نیستم

پایه ی اصلی رژیم کالری شماریه و سالم خوری و در کنارش ورزش

من خودم تومدت چهار ماه و نیم از وزن ۷۵ رسیدم به ۵۳ و رژیم گروهی خیلی تو انگیزه و اراده ی من تاثیر داشته و خیلی از بچه ها هم تونستن وزن خوبی کم کنن و حتی به هدف هم رسیدن لطفا اگه میخواید با ما رژیم رو شروع کنید حتما حتما اول توضیحات زیر رو بخونید👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼

✅رژیم اصلیمون کالری شماریه یعنی کالری هر چیزی که از صبح تا شب میخورید رو حساب کنید تو کالری شماری همه چیز میتونید بخورید حتی بستنی و فست فود ولی چون قراره رژیم مون  سالم هم باشه بهتره که تا جایی که ممکنه غذاهای سالم مصرف کنید قند و چربی رو به حداقل برسونید

✅ چجوری کالری شماری کنیم ؟؟ برنامه ی کرفس ، مانکن ، بشقاب یا هر برنامه ی کالری شماری که وجود داره رو دانلود کنید و از صبح تا شب هر چیزی که خوردید رو وارد برنامه کنید خودش کالریتون رو محاسبه میکنه

✅ از کجا بدونیم باید چند کالری بخوریم ؟؟ باید وزن الانتون رو ضربدر بیست کنید و جواب رو منهای صد

مثلا کسی که وزنش ۷۰ کیلو هست =۷۰ ضربدر بیست ۱۴۰۰ منهای صد ۱۳۰۰    پس روزانه باید ۱۳۰۰ کالری مصرف کنه تا هفته ای یک کیلو وزن کم کنه

✅چقدر ورزش کنیم و‌چجوری ؟ بهتره اوایل رژیم با سه روز در هفته ورزش رو شروع کنید و کم کم زیادش کنید اینجا توضیحات کامل در باره ورزش رو نوشتم👈🏻👈🏻توضیح ورزش 

✅برای کاهش بهتر تو‌ ما دوروز رو کالری کمی مصرف میکنیم که بهش میگیم روز فست معمولا ۵۰۰ کالری هست و روزهای شنبه و سه شنبه روز فسته
بهتره همیشه همون شنبه و سه شنبه باشه و روزهای دیگه نگیرید و طبق برنامه پیش برید
(این فست با رژیم ۵/۲ یکم متفاوته چون کالری روز فیدینگ فرق داره  )

✅یکروز در هفته رو هم خامگیاهخواری داریم که در اصطلاح بهش میگیم خگخ. برای سم زدایی و سالم خوری مفیده و تو کاهش وزن تاثیر خوبی داره
خگخ یعنی چی ؟ یعنی از صبح تا شب فقط مجازیم مواد گیاهی و خام مصرف کنیم مثل سبزیجات خام میوه ی تازه میوه ی خشک خرما کشمش آجیل و مغزهای خام
و از خوردن مواد گیاهی و پخته خودداری کنیم مثل شیر ماست گوشت و... و هر چیزی که پخته شده حتی چای و قهوه ولی آب نیمه جوشیده میشه خورد

✅روزها یکشنبه ی هر هفته وزن کشی داریم
چه شرایطی رو باید تو وزن کشی رعایت کنیم ؟؟؟
حتما ناشتا باشید و حداقل یک ساعت بعد از بیدار شدن باشه
حتما قبلش دستشویی برید ،
شب قبل نمک زیاااد مصرف نکنید
سه روز قبل از پریود و تو دوره وزن نکنید
قبل از وزن کشی هیچ چیزی نخورید حتی آب
همیشه با یک ترازو و یک لباس وزن کنید
بجز یکشنبه وزن نکنید

✅اسامی رو باید خودتون بزارید تو لیست تاپیک وزن رو قفل میکنم که شلوغ نشه و همیشه یکشنبه هر هفته باز میشه و‌میتونید وزنتون رو بزارید تو لیست فقط لطفا مرتب باشه و طبق برنامهوزنتون رو اینجا وارد کنید 

✅سایز هارو هم تو تاپیک سایز بزارید که ۱۰ هر ماه باز میشه

سایزتون رو اینجا اعلام کنید * 

*مطالب مفید برای رژیم رو هم بخونید

✅لطفا اول توضیحات رو کامل بخونید بعد هر جا که متوجه نشدید سوال کنید
امیدوارم همگی به وزن دلخواهتون برسید و موفق باشید❤️
ما میتووونییییییم 💪🏻

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من شنيدم واس مقدار كالري مصرفي وزن رو ضرب ٣٠ميكنن .خدايي٢٠خيلي كمه

اون برای تثبیت وزنه!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
منم میخوام به وزن ۶۰ برسم الان ۶۹ هستم 

سلام عزیزم خوش اومدی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
من شنيدم واس مقدار كالري مصرفي وزن رو ضرب ٣٠ميكنن .خدايي٢٠خيلي كمه

نه عزیزم اشتباهه وزن ضربدر سی برای تثبیته و وزن کم نمیشه یا کاهش خیلی کمه 

خوش اومدم صفا اوردم مجلستونو منور کردم...بلند نشین تورو خدا..بشینین راضی نیستم..بامداد ی قهوه بیار.ام البنین تو هم پاشو میوه بیار برام😒

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2706