2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805627 بازدید | 290067 پست

سلام مهربونممم روزت قشنگ 😍❤🤗

@kiarash_mami    

گزارش#  

ناشتا آب گرم و سرکه سیب 

صبحانه :نان سنگک +پنیر سفید+گردو+عسل..کالری (۳۰۹)

نهار:دمپخت گوجه(۵ق)+ماهی سرخ شده+سالاد فصل بدون سس..کالری(۲۵۷)

میان وعده :پسته +بادام+کیک اسفنجی خونگی +نسکافه با شیر بدون شکر...کالری(۳۲۹)

شام :تخم مرغ آب پز و سیب زمینی آب پز..کالری+ماست کم چرب+خرما...کالری(۲۷۴)

کالری مصرفی ۱۱۷۱

کالری مجاز ۱۲۰۰

ورزش ۱ساعت پیاده روی 

بیست مین قدرتی 

نیم مین حلقه 

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
مطالب.مهم.گروه.قرمز#   ☝️☝️☝️☝️☝️اینو حتما بخونید و وزناتونو رو بگین حتما  @sepiide66 ...

@عروسترکم     من امروز نشد وزن کنم خودمو ولی 98 بودم آخرین بار

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکالی نداره عزیزم هروقت تونستی ورزش کن. ولی سعی کن حتما انجام بدی.  شبا هم نمیتونی بیای گزارش ...

نه عزیزم اگر اشکال نداره گزارشو فعلا صبحها بدم 

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
2731
سلام به همگی، الهه جون و سپیده جون  اینجوری که گزارش دادن خیلی سخته آخه من ازکجا بدونم بعدازظهر ...

سلام عزیزم خوبی؟ اشکال نداره ولی حداکثر گزارشتو برام تا۸بزار حتما💜💜

راستی چرا تگ نمیشی؟

افرین گلم موفق باشی 💙باران جان این هفته چقدر کاهش داشتی ؟ 

ممنونم عزیزم

اسمم سیمینه قربونت، باران اسم دخترمه

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]
2740
@عروسترکم     من امروز نشد وزن کنم خودمو ولی 98 بودم آخرین بار

میگما عصر میتونم خودمو وزن کنم تا عصر تقریبا میشه 9ساعت ناشتا فقط چایی میخورم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
اره گلم ساعت اوکی میکنم ببینم بچه ها تو چه تایمی میتونن اطلاع میدم راستی کاهش این هفتت چقدر بود  ...

خیلیم عالی😍من تازه دوباره شروع کردم انشالله هفته دیگه معلوم میشه چقدر کم کردم🙈

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡سلام بچه ها من پدربزرگم دیروز فوت کردن بی پناه شدم چقدر مهربون بود چقدر باخدا بود چقد ...

سلام عزیز دلم..تسلیت میگم بانووو🙏🙏

روحشون قرین آرامش و رحمت الهی🙏🙏

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سهیلام عزیز. همینکه کاهش داری یعنی موفقی تو کارت. چون زیاد کم کردی طبیعیه ک دیگه مث اول زیاد زیاد ...

شرمنده عزیزم فکر کردم نوشتی مرضیه😅

ممنون از راهنمایی سهیلا جون من منتظرم به پنجاه و پنج برسم چون میخوام رو فرم دهی و بزرگ کردن باس ت ن م کار کنم 😉

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
2706