2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805000 بازدید | 290067 پست
عزیزم صبحانه که مهمترین وعده غذایی هست وموتور بدن رو روشن میکنه اصلا انتخاب درستی نداشتی 😢مربا؟! و ...

چشم فیبرو حتما تو برنامم میارم اما من اصلا صبحانه نمیخوردم از اول طفولیت تازه میخوام بخورم یکم سختمه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اروم اروم زیادش میکنم از وعده های دیگم میزنم💪💪

تویی به جای همه و هیچ کس به جای تو نیست😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فعلا تو کرونا هیچ کس مهمونی یهویی دعوت نمیکنه😁😁

من هر پنج شنبه خونه مادر شوهرمم هر جمعه خونه خودمون😜😜🤣بزنیم قهر میکنم🤣

چرا بزنم؟ خب اگه نری که بهتره ولی خب دیگه میری مواظب باش😊

😘😘😘😘اره ولی واقعا وضعیت سختیه البته شهر ما کلا مبتلاش روزی ۵ نفر ایناس کلا خیلی کرونا شدت نداره اما کلا خونه نشین کرده همه رو لهنتی🤦‍♀️

چشم فیبرو حتما تو برنامم میارم اما من اصلا صبحانه نمیخوردم از اول طفولیت تازه میخوام بخورم یکم سختمه ...

بی بلا عزیزم 

حتما تو میتونی💪💪💪💪

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2738

🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡سلام بچه ها من پدربزرگم دیروز فوت کردن

بی پناه شدم چقدر مهربون بود چقدر باخدا بود چقدر مهمونواز بود به هیچ کس بدی نکرده بود وضو گرفته بود نماز ظهرشو بخونه عجل مهلتش نداد🥺

چقدر غمگینم غم عالم رو دوشمه

بچه ها توروخدا برام دعا کنین ارامش بگیرم خیلی حالم بده 

اگه تونستین براش یه حمد وسوره بخونین ممنونم ازتون

واما گروه زرد

من از الهه جون خواستم تا شب میتونین گزارش بدین چون من الان دارم میرم خاکسپاری تا ظهر نیستم که گزارشاتونو ببینم

دیگه امروز استثناعا اینجوری شدا

میتونین الهه جون رو هم تگ کنین 

@نیکاخانوم            

@مریمجوووونشم            

@فونیکس96            

@helenaa96            

@mamanarezoo            

🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡سلام بچه ها من پدربزرگم دیروز فوت کردن بی پناه شدم چقدر مهربون بود چقدر باخدا بود چقد ...

@zizigoli    

@عسل9666    

@النا123   عزیزم پروفایلتو درست کن😘

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

گزارش#

@سمیه1396  

کالری مجاز بدون فست 1180 

کالری مصرفی 1119

سوزونده: 500

صبحانه  : نان سنگک 3 کف دست + پنیر سفید نصف قوطی کبریت + چای با 3 تا قند کوچک     کالری (274)

میانوعده : سیب خام یک عدد + هویج خام یک عدد(کالری 114) 

نهار : گوشت کوبیده 4 قاشق + 2 کف دست نان سنگک (کالری 273)

میانوعده :شیر  نصف لیوان + عسل نصف قاشق غذاخوری (کالری 88)

شام : عدسی دو ملاقه (کالری 348)

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡سلام بچه ها من پدربزرگم دیروز فوت کردن بی پناه شدم چقدر مهربون بود چقدر باخدا بود چقد ...

خدا رحمتشون کنه 🖤🖤

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
@donyay_kochak      سلام صبح بخیر☺       گزارش# صبحانه:دوکف دست ن ...

سلام صبحت به خیر گلم  خوبه اما مصرف کربو هیدراتت بالاست من هیچ وقت تو یه روز نون و برنجو باهم نمیخورم اگه میخوای ناهار برنج بخوری صبحانه نون نخوری بهتره 💙 روغن تن ماهی تو حتما کاملا بگیر سیب زمینی کربو هیدراته امروز زیاد داری کربو استفاده میکنی اگه بشه به جای سیب زمینی ابپز دوتا تخم مرغ ابپز بخوری خیلی بهتره 😊

عزیزم اگه میشه کالری هر وعده رو جلوش بنویش مثل نمونه گزارش الهه جون 💙

کالری مجاز و مصرفیتم که برام ننویشی حتما بهم بگو 😘

ورزشات : سعی کن قدرتی بیشتر از هوازی باشه 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2706