2752
2734

که بکشه؟

تعلیق نکنین نی نی یار جون خودت 

سوالمه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

علاوه بر لاغری مغز و معیوب میکته 

یعنی قبل اینکه لاغر بشی مغزت از کار افتاده 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آره روزی ی کیلو 

جدی؟ چرا پس من خیلیا رو شنیدم گل مصرف میکنم اما اندادمشون لاغر نشده

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
علاوه بر لاغری مغز و معیوب میکته  یعنی قبل اینکه لاغر بشی مغزت از کار افتاده

آخه ی عده رو دیدم تو فضای مجازی میگن گل میکشن 

اما اصلا لاغر نیستن هیکلین

جدی؟ چرا پس من خیلیا رو شنیدم گل مصرف میکنم اما اندادمشون لاغر نشده

شوخی کردم بابا       این اخه مگ سواله ک تو کردی        آدم مگ چقد زندگی میکنه  با ابن چیزا  اون مغزشم نابود کنه    دا مرغهای هورمون دار  دارن کارشونو میکنن دا نیاز ب گل نیس ک عزیز 

حیف تو نیست دختر؟! گل بکشی چیکار؟! درست رو بخون به جاهای خوب برسی

نه من برای خودم نمی‌خوام 😂♥️

آخه بعضیا میگفتن لاغر می‌کنه ولی اونا لاغر نبودن میخواستم ببینم قضیه چیه 

شوخی کردم بابا       این اخه مگ سواله ک تو کردی        آدم م ...

من نه اشتباه تایپ کیبورد بود

پس چطور لاغر نمیشن ی عده

آخه ی عده رو دیدم تو فضای مجازی میگن گل میکشن  اما اصلا لاغر نیستن هیکلین

عزیزم گول تبلیغات و نخور 

اونا فقط و فقط به فکر جیبشونن لعنت بهشون 

سالم خوری رو رواج بدن چرا این مزخرفات و گوش نوجونا و جوونا پر میکنن

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

مصرف هر نوع ماده ای که به مرحله ی اعتیاد برسه ناخوداگاه روی سیستم بدن تاثیر میزاره(تاثیر منفی ) ....خصوصا اگر تغذیه مناسب و ورزش نداشته باشید ..

اینایی که میبینید در عین حال که معتاد  هستند (البته بیشتر مواد سنتی ..صنعتی قضیه اش فرق میکنه ) اما تیپ و هیکل و قیافه اشون خوبه ...مطمئنا تغذیه ی خیلی خوبی دارند و به خودشون هم میرسن 

اما باز هم به نظرم اعتیاد در هر صورت آدم رو از ریخت و قیافه میندازه ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
آهان خب خداروشکر مارو از رو حس کنجکاوی نگران میکنی پس!😄

شرمنده 🤕💔

2706