2733
2734
عنوان

نامزدم بهم سیلی زد راهنمایی کنید:)

68609 بازدید | 141 پست

نامزدی هستم ( عقد) و در شرف عروسی. 

با اینکه سنتی بود ازدواجمون اما الان همدیگه رو خیلی دوس داریم 

خیلی خوبه. مهربونه ، سالمه، اهل هیچ چیزی هم نیست کامل شناخت پیدا کردم روش، خیلی بهم احترام میزاره و برام ارزش قائله

و من یکم زیادی آدم لجباز و قهر قهرو ای هستم و یکمم الکی گیر میدم 

نمیگم همیشه بد هستماااا. اتفاقا منم خیلی مهربون و خوبم. و خیلی به خودش و خانوادش احترام میزارم تو هر شرایطی. 

اما مث همه ی خانوما گاهی برای توجه نامزدم اینکارو میکنم. 

خلاصه یه شب خونشون بودم سر یه مسئله ی خیلی الکی بحثمون شد 

من یه چیزی میخواستم و اون میگفت نباید بخوری واست ضرر داره از من اصرار از اون انکار. من حتی گریه کردم که به تو ربطی نداره و فلان. همینجور که عصبانی و ناراحت بودم با پا یکی زدم به پاش و اون یدفعه بهم سیلی زد

نمیگم که رفتار من بد نبوده. اما واقعا در حدی کاری انجام ندادم که بخواد بهم سیلی بزنه 

بعدش من ساکت شدم. یکم بعدش خیلی گریه کردم و جوری شد که اونم تو شوک کارش بود. نشسته بود گریه میکرد میگفت ببخشید و فلان. 

الان دوس ندارم بیاید همتون فقط بهم بگید جدا شو و فلان . میخوام ببینم با توجه به تجربیاتتون به نظرتون آیا بازم تکرار میکنه 

اگه تکرار کرد چه کنم

2731

والا من به سالم بودنش شک دارم!

چطور میگی سالمه نمیدونم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

سر چیزای الکی گریه نکن

خب اونم الکی الکی میزنه

رعتارش بد بود

بگو باراخرش باشه

تجربه من اینه روزای خوبتو الکی خراب نکن

توجهشو میخوای جلب کنی قشنگ بگو بمن توجه کن

باهم حرف بزنید

سیلی در چه حدی بود؟ 

اگر خیلی محکم و بدون کنترل بود یعنی عصبیه و احتمال تکرارش زباده

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

اخه دیگه کی میاد میگه جدا شو 😐 

بگو مگو همیشه هست 

بخاطر خودتم گفته نخور 😐😐 چرا اینجا هرکی یه ساز میزنه

اگه گفته بود بخور خوب بود ؟ اون موقع میومدی یه تاپیک دیگه میزدی

خواهشااااا از الان شروع نکن تاپیک زدن درباره هرچیزی 

هرکی یه چی میگه زندگیت میریزه بهم با توجه به اینکه اینجا هم پره بچه ساله

2706