2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805627 بازدید | 290067 پست
🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡سلام بچه ها من پدربزرگم دیروز فوت کردن بی پناه شدم چقدر مهربون بود چقدر باخدا بود چقد ...

خدا رحمت کنه پدربزرگتونو

انشالله روحش قرین آرامش بشه

و خدا به دل شما هم ارامش و صبر بده

تسلیت میگم

🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡سلام بچه ها من پدربزرگم دیروز فوت کردن بی پناه شدم چقدر مهربون بود چقدر باخدا بود چقد ...

مهدیه جونم خدا به دلت صبر بده غم اخرت باشه 😢خدا رحتمشون کنه گلم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهدیه جونم😢😢😢😢 خدا رحمتشون کنه.خدا صبرت بده.میدونم سخته.منم شدید وابسته بودم و عاشق پدر بزرگ و مادر بزرگ بودم.روحش شاد،فاتحه خوندم.😳😳

2731

@عروسترکم    

مینا جون امروز باید وزنمونو اعلام کنیم؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

منم باشم...

شدیدا نیازمند روحیه برای کاهش وزن.

قد ۱۶۷ , وزن ۸۴ 

حلقه میزنم و ورزش های شکمی انجام میدم, اما اصلا منظم نیستم

تاپیک لاغری خانمهای ۸۵ کیلویی    تاریخ شروع ۷/۲/99 , وزن شروع ۸۴, وزن هدف ۶۴ 
منم باشم... شدیدا نیازمند روحیه برای کاهش وزن. قد ۱۶۷ , وزن ۸۴  حلقه میزنم و ورزش های شکمی ا ...

عزیزم شرمنده عضو جدید نمیگیریم 💙تاپیک رو خاموش بخون و هر سوالی داشتی بپرس با ما پیش برو 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

گزارش#  

صبحانه:چای+خرما+نان خشک+پنیر+گردو(۳۱۴)

ناهار:سوپ+کاهو(۱۸۰)

میانوعده:بادام+سیب+پرتقال+کیوی+چای سبز+خرما+شیر+تخمه هندوانه(۶۶۵)

شام:سوپ+کاهو(۱۸۰)

مصرفی:۱۳۰۳

مجاز:۱۳۶۰

آب۱۰لیوان

ورزش:تردمیل+چالش ران+ساق پا

@ati_hami    😋

@مامی_خوشگل    😋

@kiarash_mami    😊

@مامان_الیساهستم

یه سوال حالا من مامان الیسا را تگ کنم یا شمارا زیباجون؟ یاهردو

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740

عزیزم خدا رحمتش کنه جاشون بهشت باشه براش فاتحه میخونم

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 

@هستی،بانو    

گزارش#  

سلام سرگروه عزیز صبحت بخیر❤️

ناشتا:آب +سرکه سیب

صبحانه:دوکف دست لواش+تخم مرغ آبپز+چای دارچین+گوجه فرنگی ===»۱۴۹

ناهار:پلو بدون روغن(۶قاشق)+فسنجان+دوغ====»۴۱۱

شام:خوراک دل مرغ+دو کف دست لواش===>۳۸۷

میان وعده:بادام زمینی+چیا سید+کیوی+نصف سیب قرمز+هویج خام+روغ زیتون ====»۴۳۶

کالری مجاز:۱۴۰۰

کالری مصرفی :۱۳۸۹

ورزش:پیاده روی یک ساعت(توی دوران پریودم هستم عزیزم ورزش سخت نمیتونم انجام بدم)

خودم احساس میکنم کربوهیدراتش زیاده ولی نمیدونم با چی جایگزین کنم ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزم❤️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

عزیزم خدا رحمتشون کنه،

روحشون غرق در آرامش باشه و خدا بهتون صبر بده گلم❤️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

گزارش# سلام صبح بخیر😍

@donyay_kochak    

صبحانه:دوکف دست نان +دو ق غ خامه شکلاتی 

میان وعده :یک لیوان چای +۵عدد پولکی

نهار:دوکف دست نان +یک ق غ کره گیاهی یا مارگارین +یک ق غ عسل+شیر۰٪چرب ۱لیوان+شکر یک ق غ 

میان وعده:۱لیوان شیرکاکائو +شکر ۲ق غ

شام:ماکارانی با سویا ۱۰ ق غ

(ورزش نمیتونم بکنم دیسک کمر دارم نمیدونم چه ورزشی انجام بدم ممنون میشم راهنمایی ایم کنی گلم 💗)

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سلام صبحتون بخیر 

گزارش#  

قبل صبحانه آب ولرم 

صبحانه کدو حلوایی ابپز( 39) و خر ما(33) و چای نان لواش سبوس دار (39) و پنیر لاکتیکی (9)=(121 کالری)

نهار کته کم چرب 7ق غ(192) و سینه مرغ پخته( 99 )گرم  و سبزی خوردن(17) و گوجه خام( 25)و دوغ(55)=(388)کالری 

شام، سینه مرغ پخته(82)و کاهو (7)و ماست (39)وشیر(150)=(278 )

میان وعده شیر (150)و خرما(40)و تخمه افتاب گردان (98)و و میوه (160 )=(448کالری)

مجاز 1360

مصرفی 1260

ورزش همراه مربی  500 (حداقل حساب کردم)

@kiarash_mami    

گروه آبی وزن اول 68 ...تاریخ شروع99/1/5........   66100........ 64700  ..........۶۳۹۵۰🙋به سوی باربی شدن هدف ۶۰😎 ..همه ی آدمهای موفق اون کاری رو کردن که هیچ کس دیگه ای حاضر نبود انجامش بده.

گزارش#  

@donyay_kochak    

صبحانه : نان سنگک ۴۰ گ + پنیر معمولی ۲۰ گ + گردو ۲ عدد (۲۰۱ک)

ناهار : عدس پلو ۶ ق + ماست کم چرب ۹۰ گ + کاهو سبزیجات (۲۹۴ک)

شام : سوپ جو ۳۵۰ گ  (۲۴۵ ک) 

میان وعده : ۱ پرتقال +۲ سیب + ۲ لیوان شیر کم چرب + ۳خرما خشک (۴۶۰ ک)

جمع کل کالری ۱۲۰۰

کالری مجاز ۱۳۵۰

من چون فست نمیخوام بگیرم هر روز کالریم ۱۲۰۰میبندم

ورزش : ۳۰ دیقه تردمیل پیاده روی + دو 

۱۵ دیقه حلقه

۱۵ دیقه ورزشهای شکم و پهلو 

وقتی دیگرپاهایت جان نداره ،#ادامه بده ....وقتی نفسی برایت نمانده وشش هایت مچاله شده #ادامه بده ،وقتی بازوهایت داردازکارمیفتد واندامت دارددردمیکشد #ادامه بده... میدانی ادامه دادن است که توراقوی ترمیکندآسودگی ات راکمی به تاخیربنداز و توی دردبمان،هرلحظه دردتورا #قوی ترمیکند... همین لحظه هستش که توروازهمه آدمای دوروبرت وحتی ازورزشکارای باشگاهت #متمایز میکنه..... بعدازآن به شیوه ای عجیب #آسوده میشوی..💙💙💙💙

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2706