2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806154 بازدید | 290067 پست
احازه هست من در مورد گزارشت یه چیز بگم؟ 

بله اولین روزم گزارش میزنم زیاد وارد نیستم بفرمایید

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله اولین روزم گزارش میزنم زیاد وارد نیستم بفرمایید

مصرف قند مصنوعیت خیلی بالاست

شکر

پولکی

به جای شکر از عسل یا شیره انگور و خرما یا توت استفاده کن

پولکی هم خالص شکره به جاش خرما یا مویز مصرف کن برای شامم سعی کن ماکارونی نخوری، هضمش سخته

غذاهای اینجوری رو ناهار بخور

🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡سلام بچه ها من پدربزرگم دیروز فوت کردن بی پناه شدم چقدر مهربون بود چقدر باخدا بود چقد ...

تسلیت میگم عزیزم خدا رحمتشون کنه غم اخرتون باشه

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
گزارش#   @donyay_kochak     صبحانه : نان سنگک ۴۰ گ + پنیر معمولی ۲۰ گ + ...

اب یادم رفت بگم قول دادم به خودم ۸ لیوان اب بخورم تا شب💪

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
مصرف قند مصنوعیت خیلی بالاست شکر پولکی به جای شکر از عسل یا شیره انگور و خرما یا توت استفاده کن ...

اوهم مرسی گلم درست اش میکنم 😘

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سلام عزیزم سپیده جان

گزارش#  

@sepiiiiiideh    

صبحانه:آب+1سیب+نان بربری2کف دست+پنیر نصف قوطی کبریت==»252cal

نهار:خوراک لوبیا چیتی و قارچ 10قاشق+1کف دست نون==»459cal

شام:1تخم مرغ آبپز+سیب زمینی آبپز==»190cal

میان وعده:سیب+سالاد شیرازی+چای+مویز+شیر کم چرب==»441cal

ورزش==»40 دقیقه هوازی 40دقیقه قدرتی

آب==»12لیوان

کالری مجاز==»1350

کالری مصرفی==»1347

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
مصرف قند مصنوعیت خیلی بالاست شکر پولکی به جای شکر از عسل یا شیره انگور و خرما یا توت استفاده کن ...

@donyay_kochak  

ببخش تو کارت فضولی کردم

آنلاین بودم دیدم این شاگرد عزیزت گزارش گذاشته 

میخواستم حرفی نزنم 

ولی دلم نیومد راهنماییش نکنم

ببشخید😢😢

صبحانه ..  نهار شام میان وعده  ...

این قضیه دی چیه

ای ام فضوووول  

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم

@kiarash_mami      

سلام صبح بخیر 😍😍

ناشتا 1لیوان اب باابلیمو

ثبحانه 1تخم مرغ  اب پز      کالری 77/5

نان لواش 2کف دست           کالری 52

ناهار سینه مرغ100گرم           کالری 165

باسالادفصل1پرس                کالری50

شام یک لیوان شیر                کالری187/5

میان وعده هااا

سیب 1عدد                         کالری 90/2

خرما2عددد                         کالری 39/5

جمع کل 662

ورزش 

تمرینات شکم نیم ساعت شامل درازنشست کرانج شکم و.....

طناب 60تا

دویدن چنددور دور حیاط20دور

باتشکر😊😊😊 

گزارش#  

@sepiiiiiideh‍   

سلام عزیرم

ص:نان جو +پنیر+گردو(182)

ن:سبزی پلو+سالاد +روغن‌زیتون(696)

ش:ران مرغ+سالاد (۲۳۰)

میانوعده ها:گوجه سبز،هندوانه، سیب،(۵۰۰)

کالری مجاز1640

کالری دریافتی ۱۶۴۰

آب: ۷تا۸ ل

ورزش: ۲۰مین تردمیل+دمبل 

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
2706