2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدومش بهتره؟ از کجا بخرم؟

فرق نداره همه فروشگاه های لوازم قنادی داره، بسته های آماده یک کیلویی هم تو سوپرمارکت ها هست ، مارک رشد گرفتم خیلی خوب بود

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

من که کیکامو هر کی میخوره به به چه چه میکنه ،انقدر زیاد کیک درست میکنم اصلا نمیشه از این ااردهای بسته بندی استفاده کنم تا میخرم تموم میشه. من از همون آرد نونوایی استفاده میکنم 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
از آرد گندم نمیشه استفاده کرد؟ یا حتما باید آرد قنادی باشه؟

اگه منظورت آردی هست که از نونوایی گرفتید یا برای پخت نان استفاده میشه نه عزیزم

بافتش سنگین میشه و خمیری

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
از کجا بخرم؟

از لوازم قنادیا

هایپرها هم بسته بندیشو دارن

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
من از جایی ک باگت و نون شیرمال درست میکنه میگرفتم پف نمیکرد . ارد سه صفر خوبه

والا من چند ساله از نانوایی میخرم.البته بیشتر نانوایی فانتزی. در هر دو صورت همیشه کیکهام عالی درمیاد .همه هم از کیک و شیرینیام خیلی خوششون اومده

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2706