2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805627 بازدید | 290067 پست

💙💙💙گروه آبی ۳💙💙💙

💎هر مطلب مهم و جدیدی که الهه جون بگه با عنوان گروه آبی میزارم تو امضام حتما بخونین 

💎بچه ها ازتون خواهش میکنم تمنا میکنم تو گزارشاتون حتما کالری مجاز و مصرفی رو ذکر کنین 

💎بچه ها خواهشا طبق کالریتون بخورین از خودتون زیاد و کم نکنبن به خاطر مشکلتون 

💎خواهشا ۸ لیوان اب روزانتون رو بخورین و حتما تو گزارشاتون آب مصرفیتون رو ذکر کنید 

💎مولتی مینرال رو سرسری نگیرین لطفا بخورین 

💎بچه ها لطفا به من بگین چه ساعتی میتونین ورزش کنین اگه هماهنگ بودیم باهم ورزش کنیم 

💎خیلیا هنوز به من گزارش ندادن لطفا گزارشاتتون رو قبل ۱۲ رد کنید که ایراداتون رو بدونین اینجوری نباشه که من دونه دونه تگ کنم ازتون گزارش بخوام 

💎نمیتونم و نمیشه نداریم شما که تصمیم به لاغری گرفتین حتما میتونین پس مواردی که میگم و رعایت کنین و عادت های بد غذاییتون رو اصلاح کنین نمیگم یهو بزارین کنار کم کم کمش کنید عادت میکنین 

ممنون از اینکه با من همکاری میکنین 💙💙💙

@تپلو92    

@جوجو1400                                      

@nazijun    

@سحررخانومی    

@barankhanomi    

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
تموم کن این بازی کثیف رو😂😂. نون زیاد خوردی دیگه برنج هم نخوری قوز بالا قوز بشه😁.

نه برنج خوردن از سرم درومده...الان نون مشکل ساز شده.

طهر ناهار خوراک لوبیا سبز دارم جاتون سبز😍

برای شامم تو فکر درست کردن خوراک لوبیا چیتی هستم ک واسه ناهار فردا فست هم بمونه برام😁چقد اینده نگرم اخه😂

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش#   صبحانه:چای+خرما+نان خشک+پنیر+گردو(۳۱۴) ناهار:سوپ+کاهو(۱۸۰) میانوعده:بادام+سیب+پرتق ...

عزیزم تو گروه کی بودی؟؟؟

من تو گروه مامان الیسا بودم

وای خیلی سخته اینجوری من نمیدونم چی قراره بخورم شب😩😩

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2731
گزارش#   @سمیه1396       سلام سمیه جون صبح بخیر صبحانه:83گرم بربری+10 ...

سلام عزیزم

گزارشت عالیهه👌👌👌

فقط حتما قبل جالش ها بدنت را با  پیاده روی یا رقصی گرم کن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
نه برنج خوردن از سرم درومده...الان نون مشکل ساز شده. طهر ناهار خوراک لوبیا سبز دارم جاتون سبز😍 بر ...

این یعنی امید ب زندگی.😊.

نوش جوووونت

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

donyay_kochak@

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2740
💙💙💙گروه آبی ۳💙💙💙 💎هر مطلب مهم و جدیدی که الهه جون بگه با عنوان گروه آبی میزارم تو امضام حتما ...

سلام عزیزم توی کدوم صفحه گروه بندی ها و شرایط چللشو نوشته ..من دو روز نبودم برم بخونم...مرسی عزیزم

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

@viddaaa    

@raha_roham94    

@کابوووس    

@geyran    

@zahra1376    

🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕پست قبلیمو بخونین 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

گزارش#  

صبحانه:يك ليوان چاي+٧ گرم پنير+٢ عدد گردو+يه كف دست بربري=(١٦٥ كالري)

ميان وعده:يدونه سيب+يدونه پرتقال+پسته=(٢٠٣ كالري)

ناهار:١٠٠ گرم كتلت+٣٥ گرم لواش+١٠٠ گرم يوگو ماست پرچرب+يدونه گوجه=(٤٧٠ كالري)

عصرونه:يك ليوان چاي+يك عدد بيسكوييت رژيمي جوين+٢٥٠ گرم هندوانه+١٥٠ گرم گوجه سبز+٣ عدد بادام هندي=(٢٤٠ كالري)

شام:٢٠٠ گرم ماست+٣٠ گرم لواش=(١٨٩ كالري)

كالري مجاز(١٢٨٠)

كالري دريافتي(١٢٦٦)

اب ٨ ليوانو ميخورم

ورزش=نيم ساعت حلقه+نيم ساعت رقص

@mamanali95      

@مامان_اليساهستم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
@سمیه1396   سلام صبح بخیرعزیزم😘 به امیدخدااین برنامه امروزمه99.2.1 گزارش# ناشتاخاکشیر.ع ...

افرین...موفق باشی... 💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706