2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512654 بازدید | 68299 پست
سلام عصبی نبودی؟؟ هر چند طبیعیه  چون همیشه زیاد میخوردیم چند روز رعایت کردیم. به آدم حس ولع ...

آره عزیزم عصبی بودم امروز خیلی خوب بودم

آره ورزشمو دو برابر کردم

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
۲۴۸۸ کالری شد آخه خیلییییی عدس پلو دوسدارم یه کفگیر کشیدم خوردم دیدم نمیتونم تحمل کنم تا عصر هر نیم ...

🤣🤣🤣خونت آباد تو که 1700 تا عدس پلو خوردی دیگه چرا ساندویچ همبر خوردی شام🤕🤕🤕

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش#   😻😻😻😻😻 صبحانه تخم مرغ، خرما، ۱ تست جو ناهار میگو، بورانی بادمجان، ...

چه خوب و عالی و کامل ....همه ی گروههای غذایی رو جا دادی آفرین

نیلوجان شما سیرابی رو چطوری درست میکنین؟؟؟

ما باهاش کتلت درست میکنیم عالی ان ....یه بار که درست کنی دیگه کتلت با گوشت رو دوست نداری.😅

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
عزیزم اشتباهی که شده سعی کن فراموش کنی تو تصمیمت سست نشی  بالاخره تغییر عادت زندگی سخته ما ...

اره متاسفانه من عادت به ریزه خواری دارم همیشه تو این یه هفته خیلی خوب پیش رفتم وقتایی که نمیخورم زیاد اذیت نمیشم ولی کافیه ناهار بخورم اشتهام عجیب باز میشه ولع پیدا میکنن ولی کنترل میکنم حالا اینبار در رفت دیگه جبران میکنم😍😍💪💪

2731
@فندق_فسقلی ‍  @سمیه۱۳۹۶ @سفیدبرفی99 ‍  سلام‌من چند روز درگیر بودم وقت نکردم اینجا س ...

سلام گلم

چالش جدید باشه، سرگروهتون اطلاع میده😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
وای سمیه 😂😂😂😂😂😂😂😂 چه قشنگ داستان براش ساختی😂😂😂 دقیقا...بچه میخاستن نشده..شوهره حلوا درس ...

😆😆😆😆😆✌️✌️✌️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
@آسنات99     @taniya1400     @مرباجونی     @شب_ب ...

سلام گلم🌸

به به عالییی هستی دختر👏👏👏👏👏👏 تو سایزای فردات منوو هم تک‌کن🤤😉

@فندق_فسقلی   سلام. من خیلی ناراحتم امشب خیلی خیلی عصبی شدم  یهویی نشستم برنج خو ...

من اینجور مواقع گلاب به روت میرم دستشویی و به زور میارمشون بالا🤕🤕🤪

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
 چرا انقد بدبینی تو  کربوهیدارتم کمه    

۲ کف دست را  ۱ کف دست حساب کردن، تقلب نیس پس چیه🧐

البته تو‌گذشته  اینجوری بودی.. الان به راه راست هدایت شدی..

باشه گلم فقط یکشنبه هفته بعد حتماً وزنت روتاساعت 3اعلام کن که اخطارنگیری🤕😘

اسنات جان من با گوشی همسرم میام ک اونم شب از سر کار میاد نمیتونم زود تر  بگم 😭

انشالله هرکی هرچی برامون خواست ، خدا اول به خودش بده ✋🫠                      
من اینجور مواقع گلاب به روت میرم دستشویی و به زور میارمشون بالا🤕🤕🤪

😧😧😧 وااه 

‌نخوریم‌که بهتره..🥴 خداییش ارزش نداره بعدش بیاریم بالا..

👌👌👌 پایه های اصلی رژیم،،، اراده و نظم و تلاش  است...

سلام خوبی عزیزم میگم من امروز ۲۰۰تا بیشتر خوردم و اینکه هنوز شام هم نخوردم خیلی گرسنمه امروز پیرمم خیلی بیشتر از قبل شیر خورد چیکار کنم شام بخورم یا نه

گروه قرمز,❤️وزن شروع ۸۹😠وزن فعلی ۸۶۱۰۰ 😡وزن هدف ۶۰💖چالش پاییزی بامداد خمار 💯💋
اشتهام بینهایت  استرس دارم ۲۳ کیلو اضافه وزن دارم آیا کسی هست که مرا یاری کند🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦 ...

امضای استاتر را بخون و شروع کن🌸💪

2706