2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
مرسی عزیزم نه فقط راهشو باز کردن از طریق آندوسکوپی

خوب انشاالله زودی خوب میش نگرانی نداره.مائده میخواین برین خارج؟؟

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@pofak24     سلام عزیزانم من دیروز فست گرفتم و فقط سحری ی لیوان و نیم شیرموز و شام هم ی ...

وزنت ۷۷سایزت ۴۸🤔

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
😂😂😂دیدگریه میکنی برگشت😌

اره🤣🤣حیف نتونستم اینهفته وزن کنم وگر نه احساس لاغری دارم🤣

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2731
نیلوفر جان عذاب وجدان دارم خیلی امروز اصلا رعایت نکردم نمیدونم چرا اینقدر پرخوری کردمه😭😭😭😭

گزارش#  

😻😻😻😻😻

صبحانه تخم مرغ، خرما، ۱ تست جو

ناهار میگو، بورانی بادمجان، ۱ تست جو

میان وعده شیر، خرما،شکلات تلخ، میوه، مویز،تخمه

شام سیرابی 😋😋😋😋

آب فراواااان 

۲ لیوان دمنوش

مولتی ویتامین

کالری مجاز ۱۲۸۰

کالری دریافتی ۱۰۰۰

ورزش ۳۰مین حلقه، ۳۰ مین چالش شکم و دمبل و چوب

@golpari9397‍ 

سلام خانما  یه سوال کسی  پلوی بلغور تا حالا درست کرده  چه جوریه طرز درست کردنش  ...

سلام من بلغوررو بجای برنج دم میزارم باخورشت میخورم یاباهاش عدس پلومیزارم خیلی هم خوبه توصیه هستی بانودوستمون بود🌼🌼🌼

مرسی عزیزم حالا این 1 هفته بعد عمل خیلی مهمه که سر وقت قطره های چشمشو استفاده کنیم و ماساژ مخصوص بد ...

اینارو که مطمئنم سر وقت انجام میدی عزیزم😍 سخت ترین مرحله همون عمل و ناشتایی عمل و بی حالی بچه و وقتی گفتی بالا میاورد و... این مسائل بود. دیگه بقیش حله😜

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

خانوما من اصلا ورزش نمیکنم☹ به خاطر کردنا باشگاه که نمیشه رفت. تو خونه هم راستش تنهایی اصلا انگیزه ندارم.

لاغر میشم اینطوری؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
اسم برنامت چیه عزیزم 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خانوما من اصلا ورزش نمیکنم☹ به خاطر کردنا باشگاه که نمیشه رفت. تو خونه هم راستش تنهایی اصلا انگیزه ن ...

نه ،منم با سی دی ورزش می کنم صبح ظهر هر وقت تونستم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خانوما من اصلا ورزش نمیکنم☹ به خاطر کردنا باشگاه که نمیشه رفت. تو خونه هم راستش تنهایی اصلا انگیزه ن ...

برقص

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2706