2752
2734
عنوان

رفیق سم

174 بازدید | 10 پست

سلام

خوابم نمیاد

بیاین خاطره تلخ وطنزموتعریف کنم

کات بودم حالوروزم اصلا خوش نبودبه دوستم گفتم پنهونی بریم جلودرشون ازدورببینمش گفت اوکی تیپ سرتاپامشکی وماسک وعینک زدم راه افتادیم سرکوچشون بودیم که این رفیق مشنگم گفت من پفک میخوام گشنمم هس 😂گفتم باشه رفتم خریدم گفتم فقط تابلونکن اروم ازجلودرشون ردشیم سرگوش اب بدیم گفت اوکی تن تنم پفک میخوردقیافه من اون لحظه 🤦‍♀️که رسیدیم جلودرشون بلندگفت عه درشون اینجاست بزارببینم اونم داخل حیاط بودمن دیدم این تابلوکردبدوبدودویدم ته کوچه کشیدمش دیدم اینجوری نمیشه گفتم توبروجلودرشون تورونمیشناسن که بخوربه ماشینش دزدگیرش صدابده بیادبیرون ببینمش گفت باشه رفت هرکاری کرددزدگیرصداندادخودشوتکیه دادبودبه ماشین لگدمیز به کاپوت زکی دزدگیرفعال نشد اومدگف نشدخواستیم دوباره بریم اون سرخیابون که رف شیرین کاری کنه 🤣پاشوکوبیددوباره به ماشین دویدمنم هول شدم دویدم ته کوچه گفتم احمق نگفتی من اون لخظه اگه میومدبیرون چیکارمیکردم گف به ذهنم نرسیدبعداینکه دویدم یادم افتادگفتم لابدپریدی پشت سطل زباله🤣🤣🤣😬ادامه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خو

بعددیدیم رفیقش اومدبره خونشون گفتم برورفیقشوصدابزن بیادرفت تابلوبلندگفت فلانی کارت داره😂🤦‍♀️اونم اومدازش خواهش کردم به رلم نگه ولی به یه بهونه ای بکشدش بیرون ازدورببینمش اونم قبول کردبعدنیم ساعت اوردش بیرون رفتن سوپری تاتونستم ازدورببینمش 😢

چی

بعدعصرهمون روزفهمیدم مادرش بایکی دیگه شیبش کرده ومنم این مدت نمیدونستم برگشتم باهاش بحثمون شدانکارنکردکه مدتی که باهم بودیم بایکی دیگه داشته آشنامیشده قهربودیم ولی نمیدونستم پای یکی دیگه وسعته میگفتم قهریم چندروزدیگه آشتی میکنیم لابددرحالی که ......  خودکشی کردم یسال  خونه نشین شدم