2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
@sepiiiiiideh   عزیزم درسته من نتونستم عضو کالری شماری بامداد خمار بشم ولی میشه من گزارشمو به ...

گلم تو این چالش گزارش نداریم ولی میتونی تو تاپیک باشی و برای خودت رقیب پیدا کنی و انگیزه بگیری سوالی هم داشتی بپرس ❤❤😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم استاد گل خوشگل ناناز

❤️❤️❤️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@عروسترکم    

سلام خوبی گلم میگم من کالری مصرفیم ۱۸۰۰ تاست امروز متاسفانه ۲۵۰۰ تا مصرف کردم 😖😖😖🥴🥴🥴🥴چکار کنم 😔😔همیشه پنجاه کالری کمتر میخورم دیروز هم که فست بود ۴۰۰ تا خوردم ولی امروز خیلی شد 😔😔

2731

@فندق_فسقلی‍ 

@سمیه۱۳۹۶

@سفیدبرفی99‍ 

سلام‌من چند روز درگیر بودم وقت نکردم اینجا سر بزنم ایا چالش جدید اومده یا کار جدیدی باید بکنم.صفحات خعیلی جلو رفته و نمیتونم بخونم.

البته کما فی سابق دارم کالری شماری میکنم و ورزش و روز فست و همه رو انجام میدم.فقط نتونستم بیام اینجا متاسفانه .

@فندق_فسقلی    

سلام‌من چند روز درگیر بودم وقت نکردم اینجا سر بزنم ایا چالش جدید اومده یا کار جدیدی باید بکنم.صفحات خعیلی جلو رفته و نمیتونم بخونم.

البته کما فی سابق دارم کالری شماری میکنم و ورزش و روز فست و همه رو انجام میدم.فقط نتونستم بیام اینجا متاسفان

😂😂😂😂😂 فکر کنم این حلوا را یه مرد اختراع کرده که اسمش مِهدی بوده.. واسه زنش درست میکرده. زن ...

وای سمیه 😂😂😂😂😂😂😂😂

چه قشنگ داستان براش ساختی😂😂😂

دقیقا...بچه میخاستن نشده..شوهره حلوا درست کرده براش

به حکمتش دل بسپار 🌿
ممنون عزیزم الان من سوپ جو ۳ ملافه زدم خوبه؟😥

مگه کالری شمار نصب نداری؟

گلم من ک نمیدونم چقدر ریختی

کالریتو تقسیم بندی کن مثلا من 1030تا دارم 300صبح میخورم..400ناهار...200تا شام...130تای مونده میانوعدم

به حکمتش دل بسپار 🌿

@فندق_فسقلی    

سلام علیکم سررررررگروووه.

چیطوری؟؟

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

سلام بر همه

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2706