2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
@آسنات99   @behe74   @pofak24   سلام سلام عاقا من امروز ب شوهرم گفتم ا ...

راستی حتما ورزش میکنم

با این برنامه ای ک برام پیش اومد

ولی خب رفتم بیرون و حدود 15 دقیقه ای پیاده روی کردم😁

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آسنات99    سلام عشقم کالری صبحانه من نان بربری یک کف دستِ..پنیر یه قوطی کبریت .1عدد گوج ...

سلام خوشگلم😘حرفففف نداری😍چای دارچین عسل بخور

امتحان شدست توسطه همه بچه های تاپیک😂😎 موقعه پری عالیه🌼

2731

@شب_بیدارم    

سلام به سرگروه گرامی خسته نباشید و بقیه مانکن های زیبای چالش

دیروز ک پری شدم نتونستم فست بگیرم ولی به مجازمم نرسیدم با ۹۴۵ بستم و اینکه تو تاپیک وزن کشی وزن اولیه۷۹ وارد شده درصورتیکه ۷۲ بودم وزن بعدی هم شدم ۷۰.۵۰۰

و اینکه امروز اصلا اشتها ندارم شماهم تو پری اینجوری میشید؟ لب به ناهار نزدم یه موز خوردم 

عضو گروه نارنجی وزن شروع ۷۰.۶۰۰ هدف ۵۷ خدایا شکرت من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم
فک کنم من بودم جا افتادم چون ندیدم اسممو 😢😢😢

اشکاتوپاک کن ننه به قربونت😘😘مگه گروه آبی هستی چرافک کردم رفتی سبز😂😂همش تسخیره خودته لباس سبزپوشیدی😁 دوستداری بزارمت تولیست؟ ولی فک کنم خودت اول لیست بایدبزنی اسمتولیست قبلی سمیه روببین😘

اومدم بگم عاشقتونم واقعا من میخواستم تو چالش شرکت کنم ولی دیگه پر شده بود گروها،از اول باهاتون رژیم گرفتم والان ۳کیلو کم  خیییلی خوشحالم ۷۲بودم شدم ۶۹😚😚😚😚😚😚😚😚😚❤❤❤❤❤

2706