2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم ماشاالله ک کاهش خوبی داشتی. 🌹🌺 چ مدته و با کالری شماری بوده؟ 

سلام عزيزم يك ساله رژيمم و با روش تاپيك و ورزش كم كردم  ٢١ كيلو ٥ ماهه كم كردم بقيشو عجله اي نداشتم طول كشيد چون زياد رعايت نكردم

🥀🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه ماهم رژیم من شده برنامه وقانون خونه 😂شوهرمم روز فست واینا رو میدونه وباهام همکاری میکنه. مر ...

آفرین ب تو شوهرت..👏👏👏👏👏

آفرین ب همه ی رژیمیهای نمونه ی گروووووه بامداد جووون🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸😜😜😜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🍂🍂🍁🍁🍁🍂🍂🍂🍂🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍂🍂🍂🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2731

@شب_بیدارم    

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

@شب_بیدارم    

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
سلام عزيزم يك ساله رژيمم و با روش تاپيك و ورزش كم كردم  ٢١ كيلو ٥ ماهه كم كردم بقيشو عجله اي ند ...

رقیب جان عکس گذاشتی من نبودم؟؟ 😭

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
نیلوفر جان عذاب وجدان دارم خیلی امروز اصلا رعایت نکردم نمیدونم چرا اینقدر پرخوری کردمه😭😭😭😭

سلام

عصبی نبودی؟؟

هر چند طبیعیه 

چون همیشه زیاد میخوردیم

چند روز رعایت کردیم. به آدم حس ولع دست میده

امروز خوب رعایت کن و ورزش انجام بده علاوه بر اون پیاده روی ای که داری

@pofak24     سلام عزیزانم من دیروز فست گرفتم و فقط سحری ی لیوان و نیم شیرموز و شام هم ی ...

خوب رعایت کرده بودیاااا 

دیگه از این حرکات انتحاری نزن عزیزم که زود ورن کم کنی، سایز کم کنی هر چی دوست داری رو تن مبارک کنی

نه بابا عشقم من ميترسم عكس بزارم يبار چند ماه پيش نصف صورتمو گذاشتم الهه اينا ديدن هنوز استرس ميگيرم ...

تو هم مثل منی پس😂

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2706