2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
به نظرم  ،  توضیحات صفحه ی اول را نخوندن و نمیدونن امروز وزنکشی هست...😑😑😑😑 یه اخ ...

والا تاکید ما موقع ورودشون این بود دو صفحه ی اول و بادقت بخونین ....اینا بی نظمن و رژیمشون تو اولویت نی واسه همین واسشون مهم نی 

منم تو موقعیتشون بودم سرگروه داشتم تو تاپیک بودم قوانینشو خوندم و هیچ وقتم ن غیبت داشتم ن بیتفاوت بودم جایی هم ک آدمیزاده گرفتار بودم نت نداشتم یا مهمون بودم با سرگروهم هماهنگ کردم و اطلاع دادم چون تاپیک و رژیم و سرگروهم واسم مهمتر بود.....

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دمت گرم ... ترکوندیا

به لطف این چالش  اتفاقا احساس سبکی میکنم .روزی 20دقیقه هم حلقه میرم خیلییی حالم خوبه و انگیزه گرفتم

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
@شب_بیدارم     سلام عزیزم تو راهم یادم نبود بفرستم ببخشید. ...

افریییین خانم ۳کیلو‌کاهش👌🏻👌🏻👌🏻

تبریک عزیزم خسته نباشی🧡🧡🧡🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
@شب_بیدارم     سلام عزیزم تو راهم یادم نبود بفرستم ببخشید. ...

افررررین. این هفته چیکارا کردی ک 3کیلو کم کردی

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
به لطف این چالش  اتفاقا احساس سبکی میکنم .روزی 20دقیقه هم حلقه میرم خیلییی حالم خوبه و انگیزه گ ...

دمت گرم....من هم خیلی حس خوبی دارم.با اینکه رژیم شوکم و دیروز و امروز رو فست بودم.ولی اصلا حس نمیکنم... انشالله بتونیم تا اخر سه ماه پونزده کیلو کم کنیم👌👌👌🏋️‍♀️🏋️‍♀️💪💪💪💪

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
من امروز پری بودم متاسفانه  قدم ۱۵۶

قد منم 159

میخوام بشم 59 

ولی هدفم تا اخر پاییز 63کیلو هس😍

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 
دمت گرم....من هم خیلی حس خوبی دارم.با اینکه رژیم شوکم و دیروز و امروز رو فست بودم.ولی اصلا حس نمیکنم ...

مطمعن باش میتونی عزیزم

مطمعن باش میتونی عزیزم

انشالله...

گلم پس همدیگه رو تگ کنیم ... من میرم به کارام برسم ...هی باز سر میزنم🥰🥰😘😘

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
خدا صبری بهتون عطا کنه😂 ۴۳۰نفررررررررررر😱 سمیه راستی با مانتو لی چه رنگ شالی میاد؟ لی تیره

خخخخ

روسری که داخلش خط های زرد/ سورمه ای باشه...

اگه سفید هم داخلش باشه، خوبه..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خخخخ روسری که داخلش خط های زرد/ سورمه ای باشه... اگه سفید هم داخلش باشه، خوبه..

سفید هم قشنگ میشه😁😁

والا تاکید ما موقع ورودشون این بود دو صفحه ی اول و بادقت بخونین ....اینا بی نظمن و رژیمشون تو اولویت ...

👌👌👌

پایه های اصلی رژیم،،، اراده و نظم و تلاش  است...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
انشالله... گلم پس همدیگه رو تگ کنیم ... من میرم به کارام برسم ...هی باز سر میزنم🥰🥰😘😘

باشه گلم ..برو به کارات برس   وزن گرفتی خبرم کن انگیره بگیریم 

2706