2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512623 بازدید | 68299 پست
اگه توضیحاتو خونده باشی میدونی خگخ چیه و گروه تلگرام نداریم

دعواش نکن😂😂😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نتونستم تگ کنم عزیزم وزن اول ۷۵ وزن الان ۷۴/۴۰۰ وزن هدف ۶۰

خسته نباشی عزیزدلم خوبه خانم راضیم 🧡🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻👌🏻👌🏻🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
خوبه عزیزدلم من راضیم 👌🏻👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡

ممنون انشالله هفته بعد بیشتر کم میکنم این هفته اصلا نتونستم وزش کنم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
سلام مینا جونی خوبی عزیزم میتونم عضو بشم؟؟؟ ولی از الان بگم ک من گوشیم خرابه نمیتونم تند تند بیام ای ...

اره گلم میتونی...گزارش نمیخواد ولی یکشنبه حتما باید وزن داده بشه❤🙏وزن الان...وزن هدف

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سلام ب همه دوستان روز همگی بخیر کاهش خوبی داسته باشین همگی🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍

سلام خوشگلم.. 🌸خوبی عزیزم؟؟

کاهش داشتی🤩🤩🤩🤩

من ۲۰۰ گرم کاهش داشتم😅🤲

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم😘باریکلاااکاهشت مبارکککک وپایدار👏👏👏💃💃💃💃🌼🌼درستشم همینه آهسته وپیوسته😉منم دوستون ...

فدات شم انشالله همینجوری اروم اروم کم کنم ک شوهرمم نفهمه 

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2740
سلام خوبین خوشین فردا وزن کشیه دعا کنید کم کرده باشم و انرژی  بگیرم برا ادامه @عروسترکم   ...

سلام گلم🤗🤗حتما همینطوره عزیزم💪💪

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
وای راس میگی باشه براش میفرستم 😅😌😁 ولی مشکل اینجاست این از اون آدم ای یه که هر چی میخورن چاق نمی ...

😂😂😂 مشکل خودشونه🤣🤣🤣

سلام به روی ماهت عزیزدلم خدا هرچه زودتر سلامتی کامل به مامان خوشگلت بده و حمام عافیتشون رو‌برن الهی❤ ...

سلام عزیزم😍من الان وزن کردم

71700 بودم هفته پیش ۷۲۵۵۰ بودم یعنی واقعا داره وزنم میاد پایین؟؟؟؟

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
@عروسترکم    مینا جان کجایی خواهر  بیا ک زی زی گولوت برگشته😆😆😆😆😆 امروز ورزش ...

نوش جونت افرین ب تو دختر👏👏👏

گزارش نمبخواد عشقم 

2706