2752
2734
عنوان

ولم کرد بخاطر بیرون رفتن

1763 بازدید | 122 پست

سلام رلم یکساله باهاشم وفقط تواین مدت یکبار باهاش بیرون رفتم چن روز پیش هرچی اصرارکردک بریم بیرون چون نزدیکه تولدمه برام کادو گرفته بود هرکاری کرد گقتم  نمیام گف ن دیگ بهم پیم بده ن دیگ زنگ بزن خدافس 

قبلشم دوسال دنبالم بود ینی ب همین راحتی رف؟

خیلی دلم شکستوناراحت شدم

وا خب حق داره رابطه باید بیرون رفتن باشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشخصه تورو بخاطر خودت دوس نداشت دنبال چیز دیگه بود بهتر ک رف

اخه دوسال دنبالم بود بهش پا نمی‌دادم 

نمیدونم چرا اینجوری کرد 

تازه همه تقصیراروهم انداخت گردن من

اخه دوسال دنبالم بود بهش پا نمی‌دادم  نمیدونم چرا اینجوری کرد  تازه همه تقصیراروهم انداخ ...

عزیزم یکساله تو رابطه ای بعد یکبار فقط رفتی باهاش بیرون؟؟خب معلومه طرف ترسیده گفته شاید مشکلی چیزی داری اینقد می‌ترسی ..شاید فک کرده دخترت اجتماعی نیستی ..باید حداقل تو طول این یکسال باهم بیرون می رفتین هم واسه اینکه اون تورو بشناسه هم تو اونو

اخه هم محلی‌ میترسم برام بد بشه  خودشم گف زدی توذوقم برات کادو خریده بودم

دیگ وقتی دوست شدی باهم محلی دیگ به جون همه چی خریدی

بعد هم محلی باشید برید جای دور از محل قرار بزارید مگ میشه تو۱سال یکبار دیدن باشه حداقل هفته ای یکبار باید باشه اونم نمیتونی خب ماهی یکبار

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
عزیزم یکساله تو رابطه ای بعد یکبار فقط رفتی باهاش بیرون؟؟خب معلومه طرف ترسیده گفته شاید مشکلی چیزی د ...

اخه اگ بری هم بیرون میگه یادته رفتیم اینجوری شد اونجوری شد بدم میاد الاخلاقش 

اول میگ هرجاتوبگی میریم بعدش میگ بریم پارک منم بدم اومد

اگه بخوادت برمیگرده.... 

دلم واسه دخترامون میسوزه تو همه چی دخترا هستن که آسیب میبینن.. الان رلت خیلی راحت قرار میزاره کسی هم کاری نداره کجا رفته و چیکار کرده ولی اگه یه دختر بره سر قرار اگه خونوادش بفهمن بدبختش میکنن هر بلایی ممکنه سرش بیاد اعتماد و اعتبارش رو از دست میده پسره هم ککش هم نمیگزه... تازه معلوم نیس هدفشون از دوستی چیه؟ خوش گزرونی سواستفاده سرگرمی درصد کمشون قصدشون ازدواجه 

من خودم دهه شصتیم یه پسره سرباز تو شهرمون خدمت سربازی بود دو سال باهم بودیم قول ازدواج داده بود بعد از دوسال که زنگ زدم پادگان هم خدمتیش گفت خدمتش تموم شده رفته شهرشون و من تو اون دوسال بازیچه بودم فقط شانس اوردم خونوادم نفهمیدن 

الانم یه دختر 19 ساله دارم که چند ماهیه با یه آقا پسر دوست شده تقریبا هم سن و سال هستن اصلا نمیتونم اعتماد کنم که عشقشون واقعیه و اگه پدرش بفهمه خیلی براش گرون تموم میشه 

دیگ وقتی دوست شدی باهم محلی دیگ به جون همه چی خریدی بعد هم محلی باشید برید جای دور از محل قرار بزار ...

بعضی دختر های بی غرور و هول میرن به پسر شماره میدن یا هر هفته باهاش میرن بیرون وگرنه در حالت عادی دختر های خانواده دار همیشه یه حد و مرزی قرار میدن چه تو دوستی چه آشنایی 

قرار نیست برای نگه داشتن پسر این همه استرس و سختی بکشه دختر 

2706