2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512913 بازدید | 68299 پست
خدا قوت خانم ورزشکاااار💪💪💪💪😍😍

دورت بگردم‌سپیده جووونم💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
حتما عزیزم گزارشتو دوست داشتی بزار حتما نکته ای بود میگم خوشگله من🧡🧡🧡🧡🧡

ممنون عزیز دلم  

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امروز رقیبای من حسابی گیر بودن😍 ان شاالله از فردا اول هفته استارت پرانرژی بزنیم💪🥰 @صدف_20 &nb ...

سلام عزیزم من تا الان خونه مامان بودم....الان اومدم تکالیف پسرم رو انجام بدم باز برم اونجا تا فردا

خاهرم که بچش مریضه اومده حونه مادرم میگه بمون پیشم...اونجا هم نت ندارم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
ضعف میکنم نمیتونم جلو خودمو بگیرم غروب ک میشه کم میارم رژیمو میشکونم میگم از فردا شده کار هرروزم

مطمئنم نه صبحانه نه ناهار درست نمیخوری 

مگه نه؟

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
ضعف میکنم نمیتونم جلو خودمو بگیرم غروب ک میشه کم میارم رژیمو میشکونم میگم از فردا شده کار هرروزم

میان وعده هات چیزایه مقوی بخور شیر عسل سیر خرما مغزها موز 

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»
سلام دوستان بیاین بگین در چه حالین @golpari9397     @pofak24    

0 سلام بچه ها من یه دختر هشت ماهه دارم که عادت کرده تمام ۲۴ درصد کنارش بشینم و حتی برای کارهای خونه هم لحظه شماری می کنم که بخوابه و بنابراین باید برای ورزش برنامه‌ریزی کنم در مورد آب خوردن امروز سعی کردم بیشتر بخورند و حدود ۴ لیوان میدونم که خوردم انشالله تا شب میرسونم به ۸ لیوان غذا هم که لیست امروز فرستادم چی خوردم دارم با تایپ صوتی مینویسم ببخشید که توهم توهم شد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
نازنین در حال پیاده روی😁😁💃🏻💃🏻💃🏻

منم الان اومدم😆😆

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
مطمئنم نه صبحانه نه ناهار درست نمیخوری  مگه نه؟

ب اندازه کالری ک باید مصرف کنم میخورم ولی اشتهام خیلی بیشتره

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
0 سلام بچه ها من یه دختر هشت ماهه دارم که عادت کرده تمام ۲۴ درصد کنارش بشینم و حتی برای کارهای خونه ...

منم ورزش نمکنم انشاالله برم خونه خودم شروع میکنم

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
میان وعده هات چیزایه مقوی بخور شیر عسل سیر خرما مغزها موز 

وضع مالیمون زیاد خوب نیست اول زندگیمونه نمیتونیم اینارو بخریم فقط کلم میخورم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
وضع مالیمون زیاد خوب نیست اول زندگیمونه نمیتونیم اینارو بخریم فقط کلم میخورم

منم کلم یا هویج میخورم ضعف میکنم شاید توام اینجوری باشی

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»

@عروسترکم    مینا جان کجایی خواهر 

بیا ک زی زی گولوت برگشته😆😆😆😆😆

امروز ورزش کردم حسابی غذامم کم کردم.ولی نتونستم بشمارم کالریشو.انشاا. از فردا بهت گزارش میدم.

راستی دیروز پنچر شدم فردا نمیتونم وزن بدم😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
منم کلم یا هویج میخورم ضعف میکنم شاید توام اینجوری باشی

چیکار کنم ک نشکونم رژیممو

منم الان اومدم😆😆

خدا قووووت 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡

ب اندازه کالری ک باید مصرف کنم میخورم ولی اشتهام خیلی بیشتره

دوصفحه اول تاپیک‌رو بخون و تصمیم قاطع بگیر برای کم کردن اینجا همه پشتتن غصه خوردن نداره که 🥰🥰🥰

2706