2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست

کالری شماره  زیره میشه   استفاده کنم اخه قبلا هم با همون ۷ کیلو کم کردم عادت دارم هم رایگانه ☺☺ یا باید حتما کرفس  و مانکن باشه؟

@شب_بیدارم    

گروه نارنجی وزن شروع چالش ۸۵🙁 وزن الان ۸۳🙂وزن هدف اول ۸۰💛وزن هدف دوم۷۵💛وزن هدف سوم ۷۰😃🤩🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما هم هدفیم چرا نارنجی؟

جا نبود گروهای دیگه

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
2731
کالری شماره  زیره میشه   استفاده کنم اخه قبلا هم با همون ۷ کیلو کم کردم عادت دارم هم رایگا ...

عزیزم زیره ک بایدحتمانت داشته باشی؟یعنی فقط برامن اینطوره؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
عزیزم زیره ک بایدحتمانت داشته باشی؟یعنی فقط برامن اینطوره؟

اره باید نت داشته باشی ولی خب رایگان و اونقدر هم نت نمیبره.

گروه نارنجی وزن شروع چالش ۸۵🙁 وزن الان ۸۳🙂وزن هدف اول ۸۰💛وزن هدف دوم۷۵💛وزن هدف سوم ۷۰😃🤩🤩

sepiiiiiideh@

عزيزم من ديروز يكم نسبت به روزاي قبل كالري بيشتري خوردم و خيلي ترشي

اكانش هست واسه وزنكشي وزنم بالا نشون بده

امروزم فست هستم

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
حتما سربلند میکنی اول خودتو با حال خوبی که میگیری از کاهشت و بعدم بازم خودت که گروهتو با کاهشت ...

ممنون عزیزم..امروز اولین روزم بوده عزیزم.لازمه وزن بگم؟البته وزنم ک تو امضامه تقریبیه جون برا دوهفته پیشه.فردا میرم وزن.درضمن الان تو شیردهیم و پسرم یکسالو دوماهشه.گفتم اطلاع داشته باشین ک نمیتونم غست و خگخ رو بگیرم..اگه نکته ای هست ممنون میشم بگین بهم

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
2706