2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512904 بازدید | 68299 پست
@هانااااااااااااااا     هانا جون اسممو کپی کن بعد بیا @ بزار بعددسستو نگه دار الصاق بزن ...

@مهرگان۷۲ 

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@کچر     @دیاناجوون     سلام خوشکلا😘 کجایین؟ چی خبر؟ صبحانه۱۷۰ کالری نا ...

سلام عزیزم من دیشب اینترنت نداشتم. چنین روزهایی واسه هم پیش میاد گلم. انشاالله که این هفته وزنو کم میکنی. اگر هم نشد ناامیدی چرا؟!!! تازه اول راهیم دوستم 😍 هفته بعد تلاشتو دوبرابر کن💪🏻

Null
@هانااااااااااااااا     امتحانی خواستم ببینم آبی میشه یانه

عزیزم فردا عکس با ترازو قراره بدیم منم تگ کن😍⁦❤️⁩

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
2731
کیف کردم عزییییزدلم  عالی و پرکیفیت بود برنامت 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 فردا منتظرتم 🧡🧡🧡🧡🧡

عزیزم من برا بچم خودم چیپس درست میکنم سه تا سیب زمینی رو ورقه میکنم با کمتر از یه قاشق روغن زیتون تو هواپز

خوردنش برای ما ممنوعه

عضو گروه آبی وزن اولیه ۶۸ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ وزن الان 6۳.۷

صبحانه یک کف دست نون بربری ..یک قوطی کبریت پنیر فتا ..5 عدد مغزپسته...میان وعده چای سبز با2خرما..نهار برنج3 ق خورشت کرفس2 ق خ.میان وعده اب سیب یک لیوان شام خرما580تا ...ورزش 1ساعت وربع پیاده روی 40 دقیقه حلقه 40 عدد پروانه 15 دقیقه شکم پهلو

ایول ایوله ایول...الهه تاج سره ایول👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 بابا آفرررررررررررین ب تو🐥🐥🐥🐥😍😍 خیلی عال ...

خجالتم نده عزیزم🙈🙈🙈🙈💋💋💋💋💋

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
✅ رژیم شوک شوک برای کساییه که بالای پنج شش کیلو کاهش داشتن یا کالری اشتباه مصرف کردن و الان استوپ ک ...

الهه جان گفتی شماهرروزمولتی ویتامین میخوری؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

سلام مینا جونی خوبی عزیزم میتونم عضو بشم؟؟؟ ولی از الان بگم ک من گوشیم خرابه نمیتونم تند تند بیام اینجا.

حالا میزاری بیام؟؟؟😁😁😊😁

@عروسترکم    

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
پنجاه کالری اشکال نداره فقط سعی کن دیگه بالاتر نزنه👍❤

استاد گلم.چشم.ممنون

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2706