2733
2734
عنوان

ضروری.کمک.لطفا!!

159 بازدید | 47 پست

بچهها من همونطور که توتاپیک قبلمم گفتم ابله مرغان زدم ولی امروز فهمیدم دوتاتوگلوم ودوتاهام تولثه هام زدم خیلی میسوزه چیکارکنم؟؟؟

کاربرمه لقا که پزشک بود رومیتونیدبرام تگ کنید؟!

یه صلوات براشادی روح پدرم بفرستید.ممنون🙏💔                _کاربری دونفره اس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم منم یه هفتس خوب شدم..قرص آسیکلوویر400بخر روزی یکی بخور..عناب بخر با گل ختمی عنابو خورد کن بزار بیست دیقه بجوشه بعد گل ختمی اضافه کن پنج دیقه جوشید بعد سه بار در روز بخور عالیه التهاب جوشو میخابونه..پماد کالامینم بزن رو جوشات..استامینوفنم واسه تب و لرزت هر 8ساعت

2731
گلم منم یه هفتس خوب شدم..قرص آسیکلوویر400بخر روزی یکی بخور..عناب بخر با گل ختمی عنابو خورد کن بزار ب ...

دکترتاکید کرد بجای کالامین فقط زینک بزنم چیکلرکنم حالا؟

چندسالته؟من که تازه داره رو جوشام خشک میشه میفته

من خودم 21سالمه

خواهروبرادردوقلومم بیچارههاامروزگرفتن اوتا17سالشونه نهاییم دارن مثله خودم😦

دکترتاکید کرد بجای کالامین فقط زینک بزنم چیکلرکنم حالا؟

کالامین که واقعا حرف نداره نمیزاره جاشونم بمونه من هرکیو دیدم میگفت دکتر بهم کالامین داده..بعد واسه من اوجش 6روز بود ینی تا 3الی4روز اول تب و بدن درد داشتم تا روز 6ام من دونه هام بیشتر شدو دیگه الان رو به بهبودیم فقد به هیچ وجه بهشون دست نزن..پودر سدر بخر با اب قاطی کن بزن به بدنت واسه خارش خوبه..شربت خاکشیر با تخم شربتی درست کن هی بخور..توت فرنگی و پرتقال عالیه

واااای دست اصلا بهشون نزن لکه‌اشون باقی میمونه

توصورتمم7تازدم که بیشترازهمشون میخارن نابودشدم توهمیت دوروزه بتظرتون چقدطول میکشه دورش کامل؟

من خودم 21سالمه خواهروبرادردوقلومم بیچارههاامروزگرفتن اوتا17سالشونه نهاییم دارن مثله خودم😦

تو سن بالا خیلی اذیت میشی..منم خاهرم 17سالش بود ولی خیلی از من بهتر بود وضعیتش من کل صورتم پر شده بود الان روشون کنده فقد مثل جوش قرمز مونده

2706