2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512592 بازدید | 68299 پست
سلام خوشگلم منم منم خیلی دلم تنگ شده 😘😘😘😘😘قربونت برم سرگروهه نمونه که شمایی پیاماتومیخونم کلی ا ...

من بیشتر بقران دلم میخاد گزارشای شبونه بهت بدم ولی با خودم میگم سرت شلوغه من نشم قوز بالا قوز

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم خونه مادرشوهرمم دير اومدم تاپيك گزارش#   صبحانه:بربري+پنير+چاي ناهار:عدس پلو+كشمش+دو ...

رژیمی نمونه#  

آفرین باربیه خودم👏👏👏👏

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
😂😂😂ای ام یک خارجکی

ایول ایول ای ام ایرانی😂😂😂

2728
@dozhtarebabaei    سلام رقیب جونی  بیا بگو با چند تا کالری بستی امروزو؟؟ خگخ رو چ ...

سلام گلم ایول به ارادت من امروز خگخ نکردم از هفته دیگه صد در صد میگیرم بامداد خمار عزیز گفتن برای متابولیسم خوبه خگخ حتما میگیرم امروز کل کالریمو دریافت کردم 😆

2738
ای جونم. رقیب خودمیییی. ما عالی وزن کم میکنیمممم💪💪💪💪

🤛🤜🤝👏👏👏🧡🧡🧡

شبا واسه گزارش خوبه ، واسه شروع فردا بیش تر انرژی پیدا کردم😀🧡🧡🧡🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
اره خیلی خوب بود شما چی گلم

من امروز خونه مامانم بودم نگرفتم با اينكه چند سال پيش سه چهار ماه گياهخواري ميكردم يه كم ميترسم فكر ميكنم سخته

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
من 1200 تا مجازمه ولی کمتر میخورم

جدی مثل منی 

ولی من دقیقه 90 اشتباه کردم و 42کالری بیشتر مصرف کردم امروز😪😪

البته 35 دقیقه پیاده روی تند هم داشتم 

شما چطور ورزش داشتی

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐

من تازه فهمیدممثلا باقلوا چقدر کالریش زیاده

من همیشه خونمون یاکیک یا شیرینیو باقلوا یه گوشه قایم میکردم

با چای عصرم مثلا دوتا باقلوا میخوردم🙊

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹ . وزن هدف ۷۰
2706