2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512816 بازدید | 68299 پست
بچه ها به نظرتون یه روزی میرسه که من بدون شکم و پهلو باشم از وقتی که یادم میاد همیشه شکم و پهلو داشت ...

ورزش‌های قدرتی  مخصوص‌شکم‌انحام‌بده!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام هنوز عضو جدید میگیرین؟

سلام

ظرفیت گروه ها تکمیله..

اما

امضای استاتر را بخون🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وزن 68 69 قد172 چن بایدبشم

بستگی به فرم بدن و سایزت هم داره....

ممکنه د‌‌و نفر با یه قد و  وزن ، یکیش لاغرتر و یکیش چاقتر به نظر برسه!

حالا عددی از روی قد و وزنت بگیم. ۶۵ خوبه.. کمتر و بیشترش دیگه سلیقه ای هس

2731
ورزش‌های قدرتی  مخصوص‌شکم‌انحام‌بده!

نمیتونم زود خسته میشم همش احساس میکنم اشتباه میزنم 

شوهرم نمیزاره باشگاه برم😥

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹
نمیتونم زود خسته میشم همش احساس میکنم اشتباه میزنم  شوهرم نمیزاره باشگاه برم😥

ما اکثرمون تو خونع ورزش میکنیم..

موقعی که شوهرت سرکاره ، ورزش کن😉

ورزشاتم از کم شروع کن

من خگخ با 630تا بسته شد

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
سلام گلم کالریت را خوب نبستی! جرا ناهار نخوردی؟؟ سبزیجات ، میوه؟؟؟ کالری مواد غذایی را قبل خورد ...

اخه خونه نبودم امروز کلا از صبح بیرون بودم اجبارا

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹ . وزن هدف ۷۰
ب خوداااااااا  چون همه چيزايي كه بقيه روزا نميتونم بخورم از ترس پر شدن كالريم ، پنج شنبه ها&nb ...

مثلا چیا

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2706