2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512938 بازدید | 68299 پست
احسنت🥰🥰

ی حرف خیلی قشنگی زدی خوشم اومد ک گفتی شکمم صدا میشه خوشحال میشم 😁

الان منم خوشحال شدم جملت یادم میمونه 😘 😁

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@دیاناجوون     @کچر     امروز چیکارا کردین؟ من موز ،گردو،خیار،گلابی،خرما خ ...

عالیه من امروز خگخ نگرفتم ص و نهار شیر و خرما خوردم شامم سبزیجات پخته میان وعده خربزه خرما شلیل و سمبوسه .تو پستم نمیشه تگت کنم اسمت بالا نمیاد

اخه خونه نبودم امروز کلا از صبح بیرون بودم اجبارا

تا روز وزنکشی را خسابی رعایت کن که کاهش خوبی داشته باشی!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خب بهتر  پس از مجاز فردات کم کن و ورزش رو بیشتر کن خواهش عزیزم💛💛

سلام سرگروه جونم.من امروز رو با 1100 بستم.عجیبه انقدر سیرم.میدونی من پرخوری عصبی دارم وقتی اشترس میگیرم و عصبی میشم فقط دوست دارم بلومبونم

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر
🙈🙈🧡🧡🧡

عزیزم مگ چالش شروع شده؟چرا منو تگ نکردین؟

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
فدات😂😂😅

قضیه ی جمله ات چیه؟؟ شکمم صدا میشه🧐😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خيلي خوب بستي عزيزم افرين

قربونت برم گلم شما رو هم دیدم خیلی خوب بود ایشالله به امید این که گزارش روز شصتم رو با موفقیت بیایم بزاریم 😍😍

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
 قضیه ی جمله ات چیه؟؟ شکمم صدا میشه🧐😂😂😂

خوشبحالت من انقدررر دوست دارم بیفتم تو دهه پنجاه وزن.خخخ.دوست دارم وقتی رفتم رو ترازو عدد 5 رو اول ببینم

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر
2706