2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512727 بازدید | 68299 پست

باقد ۱۶۵ ،۶۰ کیلو بودم که با ورزش الان ۵۸ کیلو هستم،وزن هدفم ۵۲ ‌کیلو هست،و بخاطرش سعی میکنم کربوهیدرات نخورم اما پروتئین میخورم و باشگاه هم باتوجه به شرایط کرونا به صورت آنلاین میرم،هفته ای ۶ ساعت هم دوچرخه سواری میرم.اما متاسفانه یا خوشبختانه بدنم اینطوریه که کاهش وزنم کمه،در حقییت چون وزن طبیعیم باید ۵۸ تا ۶۰ کیلو باشه،کمتر نمیکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمای گل ک خواستین عضو بشین..وزن الام...وزن هدف؟؟؟؟؟

@آنجلاجان    

@flahmadi

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@خانومه_مانكن    کجایی عزیزم بیا چیکارا کردی در چه حالی؟؟

عزيزم خونه مادرشوهرمم دير اومدم تاپيك

گزارش#  

صبحانه:بربري+پنير+چاي

ناهار:عدس پلو+كشمش+دوغ+ماست

عصرونه:ميوه

شام:جوجه+ماست موسير

مصرفي و مجاز:١٢٣٠

اب✅

ورزش✅

ويتامين✅

ماسك پوست✅

@مرباجونی    

🥀🌈
2731
سلام‌گلم..ببین باید تصمیم حدی بگیر و صبور باشی من‌خودم هفته اول خیلی حالم بود..ولی رو تصمیمم موندم ...

من با پدر مادرم زندگی میکنم

مثلا مادرم میگه نه خوبی

خودمم دلم میخواد قورمه سبزی بخورم مثلا دیگه قید رژیم میزنم

دست خودم نیست

بارها شروع کردم

اما بیشتر از یه هفته طول نکشیده

مخصوصا که کالریامو وارد میکنم

حس بدی بهم دست میده

حس میکنم مدام تحت کنترلم

ناراحت و عصبی میشم 😔

ولی از نظر پزشکی برا سلامتی ام نیاز دارم به کاهش وزن

💞 Tnx god 💞
واييييييييي زهراااااا جديييييي ميگيييي وايييي خيليييييي خوشحال شدم بخدا انگار نزديك ترين كسم بهم خب ...

عزیزمممممممم

مرسی گلممم چقدر خوبه دوستای گلی مث شمادارم فداتشممم🤗🤗

انشالله🤩ممنون بابت دعای قشنگت دوست جونم🤗

انشالله بازم میام لاغر میکنم🥰☺️

مانکنتر از قبللللل🤗🤗

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
نمیشه بجای خگخ روزه گرفت یا فست؟!  یا حداقل ی هفته درمیون گرف، 😢

گرفتن خگخ اجباری نیست ... و‌ اصلا با فست نمیشه جایگزین کرد... روزه هم‌نمیشه گرفت چون، موقع‌افطار باید چیز‌گرم‌بخوری!

ولیی

میشه روزه را جایگزین فست کرد...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش#

منم امروز کامل رعایت کردم خگخ رو

صبحانه سیب ودو تا هلو   میان وعده نارنگی 

ناهار سیب وانجیل خشک 5 تا 

میان وعده هم دوباره یه دونه سیب ونارنگی 😥

شام هم مغزیجات 

کالری مصرف شده 1100 تا 

سوزانده 500 تا 

پیاده روی یک ساعت 

حلقه 25 دقیقه 

ورزش شکم و پهلو 20 دقیقه 

@خانومه_مانكن  

@آسنات99   خداروشکر امروز تونستم

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
باقد ۱۶۵ ،۶۰ کیلو بودم که با ورزش الان ۵۸ کیلو هستم،وزن هدفم ۵۲ ‌کیلو هست،و بخاطرش سعی میکنم کربوهید ...

بدن به کربو‌هیدرات ها هم احتیاج داره، چون یکی از منابع انرژی بدن از کربوها هست...  فقط باید تو انتخاب مدل کربو دقت کنیم...

تو وزن پایین،، سایز حرف  اول را میزنه تا وزن...

آگه میخواهی وزن کم کنی، باید  کالری شماری با همراه فست داشته باشی...در کنار ورزشت...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸