2733
2734

سلام🙏🌻 من واقعاً نیاز به راهنمایی دارم منم مثل خواهر خودتون دختر خودتون تصور کنید داستانم یک مقدار طولانی هست دست به قلمم خوب نیست اما عین واقعیت خالی از اغراق نوشتم خلاصه ای از زندگیم هست  چون هر بار تاپیک زدم درک من براتون سخت بود شاید با این تاپیک بتونم اگر سوالی بعدها داشتم راحت تر بپرسم وجواب بگیرم 🙏

قبل از گفتن داستانم بگم شاید لازم باشه یک عده  شرکت نکنند تا هم خودشون اذیت نشن هم منو اذیت نکنند🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من به کمک شخصی  تو این سایت عضو شدم ،تاچند نفربالغ و باسواد محبت کنند و به من بگن چکار کنم با این شرایط

کاربران زیادی بهم لطف داشتند دوست داشتند داستانم بدونند و جزئیاتی از زندگیم میدونند 

اگر عده ای فکر میکنید رمان تعریف میکنم یا جاییش براتون قابل درک نیست لطف کنید وقتتون هدر ندید 

و به هیچ وجه در تاپیکم کامنت ندارید چون من این تاپیک را می‌خوام نگه دارم برای 

بعدها ببینم زندگیم چطور میشه 

هیچگونه نفرین ،توهین نکنید 🛑

اما اگر یک جو احساس انسان دوستانه داشتین لطف کنید  راهنماییم کنید من بد باختم 

هر چیزی که لازمه از اطلاعات شخصی نوشتم دیگه سوال شخصی نپرسید🙏🙏❤️🏵️🌼🌸

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

من می‌نویسم اگر بودین لایک کنید نبودین هم به عنوان خاطره برای خودم می‌نویسم نگه میدارم 

جان مادرتون اگر بودین دعوا و توهین نکنید 🙏🙏🙏🌸🙏🙏

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بسم الله عزیزم شروع کن❤️

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ما یک خانواده پر جمعیت بودیم که من تنها دختر اون خانواده و بچه آخر بودم پدرم یک سالم که بود از دست دادم و هیچ خاطره ای ازش ندارم عموهام حمایتمون میکردن مالی که نه چون وضعمون‌خوب بود ولی مراقبمون بودن  از نظر تحصیلی هم خوب بودیم اما مشاغل معروف نداشتیم بیشتر شغل آزاد بودن ما طایفه خیلی بزرگی داشتیم با تمامی اقوام درجه یک  پدریم همگی در یک کوچه زندگی میکردیم تو اون کوچه هیچ غریبه ای نبود به طوری که اسم کوچمون معروف بود به اسم پدر بزرگ پدریمون

یک رسم مزخرفی که تو فامیل برقرار بود موضوع ازدواج فامیلی در سن پایین بود که از دیدشون مسئله عجیب و غیر اخلاقی نبود خیلی عادی از بچگی اسم دختر و پسرا رو روی هم میزاشتن مثلا میگفتن دختر این عمو برای پسر اون عمو دیگه کسی حق نداشت جایی اسمی از اینا ببره تا بزرگ بشن خواستگار هم یکباره پیدا میشد اجازه ورود بهش نمیدادن بقول معروف تو نطفه خفه میکردن تا این حد روی این موضوع تعصب داشتند و هیچ کس هم مخالفتی نداشت همه راضی

یه صلوات میفرستید برام 

بروهئ لٛرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

نمیدونم چرا چشمم که به اینجور تاپیک ها میخوره اولین چیزی که حسم میگه اینه که نویسنده داره رمان می نویسه

انشالا که دروغ نباشه 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

ارتباط بین ما فامیل ها خیلی خوب بود عصرا خانم ها دور هم جمع می‌شدند قند می‌شکستند شیرینی عید درست میکردند نون میپختند سبزی پاک میکردند دعوا و کدورت وجود نداشت بچه ها هم همگی تو کوچه بازی میکردیم پولامون رو هم میکردیم تنقلات میخریدیم جوجه رنگی میخریدیم درس و مشق هامون با هم می نوشتیم بچه ها دعواشون هم میشد بزرگ تر ها طرفداری بچه خودشون نمی‌کردند

2706