2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512670 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو پيدا كن 🤪🤪🤪😛😛😛😛

صدارووو😂😂😂😂😂😂😂 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
گفتم وقتي شكمم صدا در مياره از خودش از گشنگي  من خوشحال ميشم  چون ميدونم دارم چربي اب مي ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

تا حالا به صدای شکم اینجوری فکر نکرده بودم...از این به بعد به صدای شکمم افتخار میکنم😎

تا حالا فکر میکردم، از گشنگیه🤣مرسی.أه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😂😂😂😂😂😂😂😂 تا حالا به صدای شکم اینجوری فکر نکرده بودم...از این به بعد به صدای شکمم افتخار میک ...

نه داره داد ميزنه كمككككككك چربيا دارن از دست ميرن كمكككككك غذااااا برسووووووووون 

منم ميگم خفههههههه

چي؟؟؟؟؟؟😂😂😂😂

همون دیگه گفتی برو‌ پیدا کن... منم گفتم حالا صدای شکمتو از کجا پیدا کنم😂😂😂😂

2740
نه داره داد ميزنه كمككككككك چربيا دارن از دست ميرن كمكككككك غذااااا برسووووووووون  منم ميگم خف ...

عجب جذبه ای😆😆😆😆👌👌👌👌

@شب_بیدارم   سرگروه عزیزم @minaa1379916   رقیب جونی  کالری دریافتی روز دوم شوک ...

@شب_بیدارم   سرگروه جون

و رقیب جون

۱۳۶۰ کیلو کالری مصرفی، چهل تا کم آوردم

۲۰ دقیقه رقص

۱۰ دقیقه قدرتی مخصوص شکم

چه قدر فعال بودی رفیق 😍🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2706