2752
2734

فکر کنم معمولا برای خرید عید میگن

درحد لباس عید

نمیدونم دقیق

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه ما هیچوقت

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 

من شخصا به انتخاب یک رنگ برای یک سال اعتقادی ندارم اما معمولا زمانش تا آخر همون سال البته فکر میکنم چون انتخابش با کمپانی های خارجی هست به میلادی حساب بشه .در کشور ماکلا رنگ مدسال مفهوم دیگه ای داره و تقریبا میشه گفت محدود به همون خرید عید میشه 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
مرسی با توجه به امضاتون می تونم درباره ی افزایش وزن سوال بپرسم؟

بفرمایید

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
خب همینو می خوام بدونم  اخه حس می کنم اخر هر سال اصلا کسی به رنگ اون سال توجهی نداره

یه چیز بیخودیه اخه نمیشه که ادم فقط به اون رنگ توجه کنه من خودم به شخصه تا الان هیچوقت رنگ سال استفاده نکردم چون خوشم نمیاد هرجا همون رنگو ببینم. دوران دبیرستانم یادم میاد یه سال بنفش و زرد رنگ سال بود وای خدایا تباه بودیم همه کفش زرد و بنفش ورنی شال همرنگ 🤮🤮خداروشکر گذشت اون دورانم

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
مرسی با توجه به امضاتون می تونم درباره ی افزایش وزن سوال بپرسم؟

من توی یکماه با کالری شماری ۴ کیلو اضافه کردم و چون کربوهیدرات زیاد خوردم شکمم بزرگ شد البته حس کردم که کلا تپل شدم ولی شکم خیلی رو مخمه 

می خوام بازم وزن زیاد کنم اما از بزرگ شدن شکمم می ترسم 

پیشنهاد شما چیه 

اینم بگم که برای افزایش وزن مجبورم کربوهیدرات بخورم بخاطر محدودیت مالی

فقط خدا
من توی یکماه با کالری شماری ۴ کیلو اضافه کردم و چون کربوهیدرات زیاد خوردم شکمم بزرگ شد البته حس کردم ...

فرم اندامم با اینکه لاغرم ولی تقریبا گلابی شکله 

ممکنه شکمم در حدی بزرگ بشه که فرم اندامم سیب بشه.؟

فقط خدا