2752
2734
عنوان

ازدواج دختر مسلمان با دیگر مذهب ها یا بی دین

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 123 پست

عزیزم زن مسلمان فقط میتونه با مرد مسلمان ازدواج کنه ولی مرد مسلمان میتونه با زن غیر مسلمان اما اهل کتاب ازدواج کنه البته به صورت موقت برای عقد دائم باید هردو مسلمان باشن،این قوانین مال زمان حاله تا جایی که میدونم شرعیش اینه ولی تو کشورای دیگه قوانین فرق میکنه

بلندترین فریاد من سکوت من است...
گوگل کردم عزیزم  خوب؟

من میدونم شما با گوگل کردن به چیزی بسنده نمیکنی 

میدونم اهل سینمایی و اهل مطالعه

این با ادب ها رو میگم

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مسلمان بودن و اینهمه بی ادب بودن؟

من حرفامو با شعور طرف مقابلم ست میکنم،وقتی طرف مقابل شعور حرف زدن نداره و قصدش عوض کردن بحث و دخالته حقشه باهاش اینجوری حرف زد،خیلی محترمانه حرف زدم باهاشون.

من حرفامو با شعور طرف مقابلم ست میکنم،وقتی طرف مقابل شعور حرف زدن نداره و قصدش عوض کردن بحث و دخالته ...

یعنی تربیت خودت هیچ 

اون خانم حرف بدی نزد 

اگه قوانین دین های دیگه رو بخونی خودتم متوجه میشی

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
من میدونم شما با گوگل کردن به چیزی بسنده نمیکنی  میدونم اهل سینمایی و اهل مطالعه این با ادب ه ...

ای جونم💕 

کوتاهی از من بود .. پرسید میتونم سؤال کنم 

و من فکر  کردم به دنبال آگاهیست و من هم که تشته … و چه کسی که از مباحثه توشه ای بر نداره ؟؟ 

کوتاهی کردم و ادامه دادم .. این هجویات قصور ایشون نیست . تمام داشته هایش این هست .. نظر .. انکار .. سفسطه .. تهمت .. بی ادبی 

اما ! کوتاهی از من بود

ای جونم💕  کوتاهی از من بود .. پرسید میتونم سؤال کنم  و من فکر  کردم به دنبال آگاهی ...

آدم به دانش بی طرف امیدواره تقصیر شما نیست

طرف میگه من شعورم رو با بقیه ست میکنم 

خانوم محترم تنها دینی که معمولا داخل کشور ما میتونند زندگی کنند،دین اسلام و مسیحیته  دین یهود ...

یهودی در تهران وهمدان ویزد وجود داره امابهایی ووهابی دین نیست عقیده ونگرش هست

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 
آره مشکل دارم.سرت تو کار خودت باشه،فضولی دیگران نکن و مثل بازرسا هم منو بازخواست نکن.

میخوای یه بیل هم بگیر دستت خشک و خالی نزنی ما رو

2706