2752
2734

مثلا من یه حرفی سهوا یه بار کبی گفته باشم که داییم خارج بوده این دیگه هی فامیلشون خارجه میاد کامل میگه مثلا باید برم خونه عموم برنامه واسش نصب کنم میخواد با بچه هاش حرف بزنه تو امریکا

بعد دفعه بعد یکی دیگه رو همینجوری کامل گفت

دوباره امشب باز کامل گفت

خب حداقل بگه خارج فقط

۳۳ سالشه

چندین بارم غیر مستقیم فهموندم که خارج دیگه خز شد و خوشم از اینجور آدم تازه بدوران رسیده نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میخواد کم نیاره

مثل بچه ها که میگن نه اسباب بازی من قشنگتره

داستان این آقا هم همینه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
من یه غلطی کردم‌فقط گفتم خارجه این کامل میاد میگه که کجاس و چندین بار

درکت میکنم

منم یه دوستی دارم یه بار فقط به وضع مالی خانواده ناخواسته اشاره کردم پیشش

از اون موقع هی سعی داره ثابت کنه خودش و فامیلاش خیلی وضع مالیشون خوبه😑

عزیزم میخواد کم نیاره مثل بچه ها که میگن نه اسباب بازی من قشنگتره داستان این آقا هم همینه

خب من یه غلطی کردم‌پارسال اونو گفتم

این صدبار بعدش گفت تازه اسم کشورم گفته من فقط گفتم خارج از کشور 

درکت میکنم منم یه دوستی دارم یه بار فقط به وضع مالی خانواده ناخواسته اشاره کردم پیشش از اون موقع ه ...

واااای من برام پیش اومده که دوست دخترمم اینجوری باشه اصلا تحمل ندارم

این یعنی خیلی تو کف ما هستن و میخوان کم نیارن درسته؟ 

و در حقیقت هیچی نیستن

واااای من برام پیش اومده که دوست دخترمم اینجوری باشه اصلا تحمل ندارم این یعنی خیلی تو کف ما هستن و ...

در حقیقت همه انسانها یکسانن. ایشونم فقط کمبود اعتماد به نفس داره یا نیمخواد کم بیاره وگرنه هیچ نیستند اتفاقا شاید خیلی از منی که الان دارم تایپ میکنم هم بهتر باشند  . من نیمفهمم چرا مردم آنقدر خودشون رو برای پول و خارج از کشور و ... هلاک می‌کنند اینا فقط کار بچه هاست ( معلم اینجوری هم داشتم تا حالا ).

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
در حقیقت همه انسانها یکسانن. ایشونم فقط کمبود اعتماد به نفس داره یا نیمخواد کم بیاره وگرنه هیچ نیستن ...

این منو از خودش خیلی بالاتر میبینه وگرنه چرا باید اینجوری کنه

واااای من برام پیش اومده که دوست دخترمم اینجوری باشه اصلا تحمل ندارم این یعنی خیلی تو کف ما هستن و ...

دقیقا همینطوره

یه بارم داشتم با همین دوستم صحبت میکردم وسط مکالمه تلفنی مجبور شدم جواب همسرمو بدم

از اون موقع به بعد هرررر وقت بهم زنگ میزنه وسط مکالمه هی با خواهر و مادرش صحبت میکنه که کم نیاره پیشم😂

واقعا اینجور آدما آزار دهندن

این منو از خودش خیلی بالاتر میبینه وگرنه چرا باید اینجوری کنه

نه اتفاقا حتما خودشو پایین می‌دونه که میخواد خودشو ثابت کنه دیگه . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
دقیقا همینطوره یه بارم داشتم با همین دوستم صحبت میکردم وسط مکالمه تلفنی مجبور شدم جواب همسرمو بدم ...

واااای یعنی تا این حد؟!؟!؟!؟🤣🤣🤣🤣🤣

احسنت به تو که تیزی متوجه میشی

فقط سکوت کن و نزار بره رو مخت.بزار بگه.بقیه هم مثل تو متوجه شدن یا میشن که رفتارش قشنگ نیست.تو مثل خ ...

جواب اون قسمت پیامشو اصلا ندادم

بهش مستقیم بگم چرا انقد خارج واست شاخه؟!؟!؟

من یه غلطی کردم‌فقط گفتم خارجه این کامل میاد میگه که کجاس و چندین بار

یاد دوست پسرم افتادم تو مجردی از یه شهری داشت میومد مثلا میگفت با پسر داییم با پورشه داریم میریم فلان شهر اونجا پسر عموم با لندکروز اومد دنبالم نمیگفت ماشین اسم میگفت عین ندید پدید ها 

2706