2733
2734

گفت نگاش میکنم و دق میخورم

بهش گفتم‌منظورت چیه دقِ چی میخوری؟گفت بخدا خودمم نمیدونم چی گفتم اخه وقتی زنی به این خوشگلی دارم چرا به کسی نگا کنم.گفتم خفه شو دیگه زِری که باید بزنی زدی،بهت میگم هیزی بهت برمیخوره.

میگه باز چته بهونه میگیری؟

گفتم تو فقط به یه زنِ لخت فکر کردی میگی دق میخورم،هیزِ کثیف.

توی گوشیشم با دوستاش برای همدیگه کلیپای زنِ باسن بزرگو سینه بزرگو فلان میفرستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه سوالایه ازش پرسیدی وقتی همچین سوالی میپرسی انتظار همچین جوابی هم داشته باش

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

هیزه بعد خودش قبول نداره.انقد قسم و قران میخوره میگه منظوری ندارم فیلم نگا میکنم،منظور ندارم چیزی میگم،منظور ندارم گه میخورم منظور ندارم زر میزنم

کلا همه شرو وری نگا میکنه و میگه منظور ندارم و قسم او ایه میخوره

بهش گفتم حداقل نذار من بفهمم که چقد کثیفی

هیزه بعد خودش قبول نداره.انقد قسم و قران میخوره میگه منظوری ندارم فیلم نگا میکنم،منظور ندارم چیزی می ...

حالت خوب نیست

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

این عین پدر شوهر منه اون حتی به زنش یعنی مادر شوهرمم نشون میده میگه نگاه کن ببین چیه همش کلیپ زنای درشت میبینه بعد ب من میگه زن عرب هیکل درشت برم بگیرم همیشه هم تو شوخیاش میگه ایشالله عروسیم میترسم شوهرمم این رفتارو ب ارث برده باشه کلا زن هیکلی میبینن چشااااشون برق میوفته و من فقط حرص میخورم اصلا دلم خوش نیس هرچند زندگیمون بد نیست باهم 

2740

ببین اهن ربا ذاتا اهن را جذب میکنه اندام زن هم نگاه مرد توجه مرد رااگه میگن پوشش تو‌خیابون باید اینطور یا انطور باشه همه جبهه میگیرن و میگن ذهن مردا فاحشه شده در صورتیکه ما خانما هم کم مقصر نیستیماین سوالت از اساس غلطه مثل اینه که بگی کبریت را روشن میکنم میگیرم زیر کاغذ چی میشه میگه میسوزه تو دعواش کنی چرا میسوزه

چرا حرمتا رو میشکنی همچین سوالی میپرسی اصن؟؟؟؟؟؟

اخه کلیپ لختی نگا میکرد گفتم بدم‌میاد نگا نکن گفت فیلمه،گفتم خب حالا اگه واقعی باشه چیکار میکنی،اینو گفت

خاک بر سر

این سوالای چرت و پرت نباید پرسید. دوما گوشیشو نباید تو حریمای شخصیش سرک بکشی. اصلا چطور روت میشه چتای خصوصیشو بخونیو ببینی. مردا همینن کلیما و شوخیای زشت برای هم میفرستن. نباید نگاهکرد. حالا خوبه بیاد چت شما و خانوادع و یا دوستتو ببینه!؟ 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اخه کلیپ لختی نگا میکرد گفتم بدم‌میاد نگا نکن گفت فیلمه،گفتم خب حالا اگه واقعی باشه چیکار میکنی،اینو ...

ببین همه نگاه میکنند اصلا مگه میشه نگاه نکرد اما ربطی به هیزی نداره 

خوب نگاه هست دیگه 

منم که زن هستم اگر زن لخت ببینم نگاه میکنم اما نگاه بد که نمیکنم 

این عین پدر شوهر منه اون حتی به زنش یعنی مادر شوهرمم نشون میده میگه نگاه کن ببین چیه همش کلیپ زنای د ...

اینم چاق دوس داره حالم ازش به هم میخوره

به من میگه چاقتر شو کصافط انگار دستِ منه.خودش چاقه من یه سری بهش گفتم چاقی خودشو کشت

اخه کلیپ لختی نگا میکرد گفتم بدم‌میاد نگا نکن گفت فیلمه،گفتم خب حالا اگه واقعی باشه چیکار میکنی،اینو ...

🥲❤

ببین در کل از در سیاست وارد شو بهش احترتم بذار نذار حنی حرف بدی ب همدیگه بزنین...یکی از چیزایی که زندگی قدیمیا رو اینهمه محکم نگه داشته بود همین حرمت بود...کاری کن ک ب احترام توام شدع دوری کنه از خیلی چیزا

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
2706