2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم زنِ لخت ببینی تو خیابون‌چیکار میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 8543 بازدید | 177 پست
شما از هر روانشناس و مشاوری بپرسی میگه گوشی حریم شخصیه عزیزم. همون طور که من مثلا با دوستم‌کلی حرف ...

اصلا این در مورد زن و شوهری خوب حرف نمیزنه گلم 

وگرنه رمز گوشی شوهرم قفل چهره کنه و هر موقع بخوام بازش میکنم آنقدر بهش اعتماد دارم ک اصلا لزومی نمی‌بینم سمتش برم و تنها چتاش کارین و چند تا گروه واتساپ کاری همین 

مرد درست و درمون از این چتای بیخود عکس بازیا ندارع این برای مردای هرز چشم ناپاکه

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
شوهرشه هااا دوس پسرش ک نیس چ حریم خصوصیی؟؟؟

یعنی شوهرتون بیاد چت خصوصی شما و دوستت یا شما و خانوادتو بخونه ناراحت و عصبی نمیشی؟!!!! یا دوستت ناراحت نمیشه بفهمه؟؟! عجیبه! 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این عین پدر شوهر منه اون حتی به زنش یعنی مادر شوهرمم نشون میده میگه نگاه کن ببین چیه همش کلیپ زنای د ...

نگران نباشید

منم پدر شوهرم دوتا زن داره

ولی شوهرم مثل باباش نیست

یه موقع به شوخی میگم زن بگیر دوباره میگه اونقدر بدبختی سر دو زنه بودن بابام کشیدیم چنین غلط نمیکنم 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
چه دوستای کثیفی داره . غلط میکنن فیلم میفرستن 

جالبه یکیشون نماز خون هم هست.بقیه هم که نماز نمیخونن میفرستن ولی من انتظارم از نماز خون یه چیز دیگه بود که اونم توزرد از اب درومد.کلیپای کو.ن گنده میفرستن براهم

خدا بهت صبر بده . خلي سخته آدم تو اين شرايطباشه . هر كسي هم درك نميكنه . شكنجه ي روحي به حساب مياد . تو اگر مطمئن باشي شوهرت چشم پاكه هيچوقت همچين سؤالي ازش نميپرسي . اونم حتي به شوخي همچين جوابي نميده . اميدوارم خدا هدايتش كنه . سعي كن كمكش كني يه مقدار ايمانشو قوي كنه . تا با ايمان نباشه به جز كافور با هيچ چيز ديگه اي نميشه اين مشگلو حل كرد . 

این عین پدر شوهر منه اون حتی به زنش یعنی مادر شوهرمم نشون میده میگه نگاه کن ببین چیه همش کلیپ زنای د ...

اشتباه بزرگت اینه که شوهرت رو با پدرشوهرت مقایسه میکنی.

مقایسه صدرصد غلطی هست،از ذهنت بکنش بیرون

دوتا شخصیت جدا هستن

ببین اهن ربا ذاتا اهن را جذب میکنه اندام زن هم نگاه مرد توجه مرد رااگه میگن پوشش تو‌خیابون باید اینط ...

احسنت کاملاً منطقی ✅👌👌👌👌

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
یه زنو شوهر که باهم حموم میرن رابطه دارن خصوصی ترین جاهای همدیگه ام میبینن دیگه چیزی ب اسم حریم شخصی ...

گفتم که علم چیز دیگه ای میگه عزیزم.

الان من به عنوان دوست شما میام بهت پیام میدم عکسمم پروفایلمه.

میگم نوک سینم اینجوری شده اینجوری شده به نظرت چیکار کنم برم دکتر ؟ 

بعد شما میگی مثلا این کارو کن

یا عکس میدم میگم اینجوری جوش زده.

بعد اشکال نداره شوهرت ببینه ؟

یا اگه باهم حموم میرن دلیل بر این میشه که حریم خصوصی نیست دیگه پس با هم دستشویی هم برن یا از ی مسواک استفاده کنن ؟

2706