2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم زنِ لخت ببینی تو خیابون‌چیکار میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 8543 بازدید | 177 پست
چی بگم خدا از سازنده های فیلمای پ .و.رن نگذره که هرچی میکشیم از توقعاتیه که اینا توی ذهن ها ایجاد کر ...

وقتی یه مرد ازتون توقع اندام یه پ.و.رن استار رو داره شما هم متقابلا ازش توقع اندام بی نقص بازیگر مردشو داشته باشید و کاملا تو روش بزنید

وقتی مظلومانه سکوت میکنید سوارتون میشن

تکاپو برای نجات ✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی یه مرد ازتون توقع اندام یه پ.و.رن استار رو داره شما هم متقابلا ازش توقع اندام بی نقص بازیگر مرد ...

درسته 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

چه سوالی از شوهرت پرسیدی؟؟؟!!!!!!

گر تو را از ابلهی کردم رها ، برمن ببخش بر سر پیمان نه بر مهر و وفا ، بر من ببخش راه و رسم عاشقی را نا بلد چون کودکان اشتباه و ناروا کردم خطا ، بر من ببخش . . .   💔                                                                         📧گفتینو👈   https://www.goftino.com/c/S8Wf7D          

مم به عنوان یه خانوم اگه زن لخت ببینم نگاه میکنم 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

خودتون پرسیدید خودتونم ناراحت شدید ؟ خب نپرسید که ناراحت نشید

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
منم یه مرد لخت جذاب ببینم طبیعتا نگاهش میکنم ! ولی ادم خیانتکار و هرزه ای نیستم 

چه زن چه مرد لخ ببنیدی نگاه ادم میکنه.  این که میگفت من نگاه نمیکنم جای سوال داشت 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.