2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512670 بازدید | 68299 پست
سلام خوبين امشب ١٤٠٠بستم تگ نميشدين

من کم انلاینم معمولا هم 2 به بعد چند مین میام فدات شم 

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشكال نداره نوش جان ،خوب بودين اذيت نشدين؟

اره خیلی خوب بود شما چی گلم

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
قدم ۱۵۸ وزن ۶۹ سن ۲۸ اگه به ۶۴ برسم خیلی عالیه استخون بندیم درشته. شما وضعیتتون چطوریه

من قدم ۱۶۱ وزنم ۶۹ میخوام ب ۵۹ برسم ان شاالله.منم از بچگی درشت بودم و شونه هام پهنه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2731

سلام

من امرو صبحانه یه پرس املت با ۴ تا کف دست بربری خوردم

ناهار نخوردم فقط ۵ قاشق نخودچی خوردم

شام نصف پیتزا با ۱۰ تا دونه سیب زمینی سرخ کرده خوردم

کالریم خیلی بالا شده نه؟

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹ . وزن هدف ۷۰
بارانبانوو هم با ما هستن

میدونم موفق میشیم 💪💪💪💪😍😍😍😍

💛💛💛💖💖💖

اگه دوست دارید رقیب و البته دوست میطلبم🤗، هردو هم گروه زرد هستیم.

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

@dozhtarebabaei    سلام رقیب جونی 

بیا بگو با چند تا کالری بستی امروزو؟؟

خگخ رو چیکار کردی؟؟

من با ۱۸۲۰ تا بستم 

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2740

@آسنات99    

من امروز طبق کالری مصرفیم ۱۳۰۰ تا مصرف کردم دقیق😍😍😍💪ولی فقط ی کاری کردم برعکس دیروز ک همش نونی خوردم امروز هم شام هم ناهارم برنج بود..فقط صبحانه دوتا کف دست نون خوردم‌.گزارش بدم؟یا نه؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

تو اندامم بعد از ۴ سال که از زایمانم میگذره باز هم چاقی شکمم خیلی مشهوده 

فک کنم کل اضافه وزن تو شکمم جمع شده

البته از بچگی هم لاعر بودم خیلی ولی شکمم قلمبه بود

ممکنه با رژیم این چربی های سالیان سال باهام بودن آب شن یا جاهای دیگم لاغر میشه شکمه میمونه🙊

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹ . وزن هدف ۷۰

@sepiiiiiideh  

سپیده جون من امروز خگخ رو رعایت کردم 

فقط صبح ی لیوان شیر خوردم ک نمیدونستم🙊

بعدم امروز کالری شماری نکردم اشتباه کردم؟! 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
اشکال ندارد تو همینجا گزارش. بده فقط تو لیست نیستی 

اره راس میگیا

اما خب اون اجباره انگار نیازه 😁

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706