2752
2734
عنوان

با پارتنرم دعوای اساسی کردم + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3137 بازدید | 96 پست
حتی اگر قبلا دخترا تیغش زده باشن و کلا بی اعتماد باشه  وقتی طرف به روت آورده و علنا درخواست کر ...

بی‌ذات بودن

سرد و بی‌محبت بودن

دوست نداشتن عمیق دختر

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدم اسی این چه مشاور اسکولیه که رفتی پیشش؟

مام زمان دوستی مشاوره میرفتیم،خانومه کلی تکنیکای همسرداری و برطرف کردن توقعات طرف مقابل و سیر کردن شریک زندگی و.... برامون میگف

این کدوم شوتیه که نمیفهمه خرج کردن مرد چقدر مهمه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

دیگه یک گل خریدن برای تولد توقع زیادی نیست از نظرم حتی اگه طرف ترس داشته باشه برای اعتماد کردن . منم بودم ناراحت میشدم چون تولد مهمه .

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
اسی شغلش چیه  این خط قرمز تعیین کرده  ولی با یه شاخه گل که فقیر نمیشه

مهندسه

میگه من پول زیاد خرج میکنم اما باید زمان بگذره تا اعتمادم جلب شه

من فقط ناراحتم اینم میدونه یه گل خوشحالم میکنه 

میدونه چقد ناراحتم سر این قضیه اما بازم سر رفتار خودشه

دارم گریه میکنم و واقعا سردرگمم چیکار کنم

چند سالته؟

این اداها چیه؟

بذارش کنار...

نگو که ارتباط فیزیکی ای داشته‌اید

که جمع میکنم میرم و حرفی ندارم 

وقتی قبل از شناخت حرام خدا رو حلال میکنید!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706