2752
2734

چند روزه کارم همش گریه س لطفا بمونید و داستانمو بخونید 

من چند ماهی هست با یه اقایی در ارتباطم و خواستگاری و...

خیلی ادعاش میشه که عاشقمه

توی این مدت اصلا برام چیزی نخریده 

حتی روز تولدم چیزی نخرید 

حتی یه شاخه گل هم نخریده

من خودم شاغلم و درامد دارم اما اینکه این اقا هیچس نمیخره اذیتم میکرد فکر کردم یا خسیسه یا منو دوس نداره 

متوجه شدم این ماه فقط ۲۰ میلیون واسه خودش خرج خورد و خوراک کرده پس خسیس نیست

خیلی حالم بد بود چون حس مسکردم دوسم نداره 

عصر رفتیم پیش مشاور ( پول مشاورم من دادم)

در ادامه مینویسم مشاور چیشد 

فقط اینقد حالم بده قلبم وایمیسه

اسکرینارو اخر میزارم

پیش مشاور توضیح دادم که رابطمون خوبه احترام میزاره دوسم داره اما چون خرجی نمسکنه و حتی تولدمم چیزی نمیخره من حس بدی مسگیرم با وجود اینکه نیاز مالی ندارم و خودم شاغلم

پارتنرم گفت من خسیس نیستم و دوسش دارم اما الان مرحله ای نیست بخوام براش خرج کنم باید به رابطمون زمان بدیم و من مطمعن بشم اون واقعا منو تو زندگیش میخواد و منو با یکی  یگه عوض نمیکنه 

بعد گفت این پولا واسم مهم نیست من فلان روز رفتم بازار عینک بخرم اسباب بازی دیدم ۲ میلیون واسه خواهر زادم اسباب بازی خریدم 

منم گفتم موضوع منم همین ذوقه س دلم میخواد این ذوقو ببینم اگه طرفت به فکرته حتی شده یه استیکر هزارتومنی 

گفت ذوق دارم برات ولی الان وقت خرج کردن نیست

مشاور هم در اخر گفت طبق صحبت ها رابطه سالمی دارید و ادمای خوبی هستید برای این موضوع هم زمان بدید کم کم .

اما من خیلی ناراحتم قلبم داره وایمیسه ادمی که این همه ادعاش میشه چطور میتونه مثلا ببینه من با یه شاحه گل خوشحال میشم اما عمدا نخره؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا عزیزم ما شوهرامونم هسستن برامون چیزی نمیخزن 🥲

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

اینقد حالم بد بود همش با خودم میگفتم مگه میشه یکیو دوس داشته باشی و در حقش بد باشی 

بهش پیام دادم گفتم شمارخ کارت بده کل خرجایی که کردیو پس بدم 

اینم جوابش

اینقد حالم بد بود همش با خودم میگفتم مگه میشه یکیو دوس داشته باشی و در حقش بد باشی  بهش پیا ...

این ک دعوا نیسا

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد
2706