2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512818 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

@کچر‍ 

@دیاناجوون    

چرا من تگ نمیشم؟🤨باید چیکارکنم؟☹

عسلای من، رفتم پست های قبلتونو خوندم دیگه نیازی نیست گزارش بدین فقط میخوام اسم هاتونو بدونم😘😚😘

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜

@نی_نی_یار_5‍ 

سلام عزیزم نمیتونم مرباجونی رو تگ کنم تگ میشه ابی میشه بعد ارسال مشکی میشه و تگ نمیشه

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/

@مرباجونی‍ سلام عزیز

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
 گرفتن خگخ اجباری نیست ... و‌ اصلا با فست نمیشه جایگزین کرد... روزه هم‌نمیشه گرفت چون، موقع‌افط ...

مرسی عزیزم

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
الهیییی عزیزم یبارگرفتی تجربه کردی خیلی سخت برات ازهفته بعدنگیراجباری نیست من خودم یبارگرفتم😂😂

مرسی مرسی😁😁🤪

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

@شب_بیدارم    

عزیزم امروز نتونستم خگخ رو رعایت کنم داشتم از گشنگی میمردم هرچه بیشتر میوه میخوردم گرسنه تر میشدم 

امشب کوکوسبزی با ۴کف دست  نون لواش خوردم وخگخ رو خراب کردم☹😭☹😭 ۱ساعت پیاده روی،۴۰ چرخش با چوب،۱۰دقیقه ورزش عضلات شکم انجام دادم.

کالری مجازم ۱۲۸۰ کالری مصرفی ۷۵۰ الان سیرم اما سرم درد میکنه پیشنهاد برای خگخ چی دارین که سیر بشم باهاش.

روز خگخ میتونم روغن زیتون بخورم؟

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
2706